Михаел Шумахер: Малко съжалявам, че прекратих кариерата си

Михаел Шумахер: Малко съжалявам, че прекратих кариерата си

Живата легенда на Формула 1 и бивш пилот на Ферари Михаел Шумахер сподели пред медиите в родната си Германия, че малко съжалява, че е решил да прекрати кариерата си преди три години."

Живата легенда на Формула 1 и бивш пилот на Ферари Михаел Шумахер сподели пред медиите в родната си Германия, че малко съжалява, че е решил да прекрати кариерата си преди три години."

Както е известно, Шуми бе близо до завръщане във Формула 1, но травмата във врата му попречи да се състезава отново на високо ниво.

"От този момент до края на календарната година съм се съсредоточил изцяло върху лечението на травмата ми във врата, тъй като искам отново да участвам в състезания", сподели 7-кратният световен шампион във Формула 1.

"Не искам да доказвам на никой нищо, дори и на самия себе си. Честно казано малко съжалявам, че преди три години реших да прекратя кариерата си. Нямам причина да кажа, че няма да се завърна на пистата отново. В момента съм доволен от начина си на живот, но никой не знае какво ще се случи след половин или една година", допълни Шумахер, който намекна, че може и да се върне на пистата.

 

Хорнер: Макс иска да остане в Ред Бул и през 2026г.

Директорът на отбора на Ред Бул от Формула 1 Кристиан Хорнер заяви, че Макс Верстапен възнамерява да остане в тима и за следващата година, въпреки спекулациите за преминаване в Мерцедес,

Ландо Норис най-бърз във втората свободна тренировка на „Силвърстоун“

Пилотът на Макларън бе над всички преди Гран При на Великобритания във Формула 1

Никола Цолов тръгва първи на „Силвърстоун“(ВИДЕО)

Българинът спечели квалификациите за Гран При на Великобритания

Хамилтън най-бърз в първата тренировка на Силвърстоун

Пилотът на Ферари показа отлично темпо пред двете коли на Макларън

Хамилтън за Верстапен: Бих му препоръчал Мерцедес

"Самият той е в страхотен отбор", отбеляза седемкратният световен шампион

Хамилтън: Бих препоръчал Верстапен на Мерцедес

Седемкратният световен шампион във Формула 1 Люис Хамилтън също коментира ситуацията около Макс Верстапен и неговият бивш тим – Мерцедес

Карлос Сайнц няма интерес да ходи в Ред Бул

На фона на засилващите се спекулации, че Макс Верстапен ще се раздели с Ред Бул и ще премине в Мерцедес още за сезон 2026 във Формула 1, Карлос Сайнц беше попитан преди Гран При на Великобритания дали би имал интерес към преминаване в екипа на Биковете

Верстапен готов да подкара Мерцедес

Тото Волф издаде за тайни разговори

Кадилак още не знае кои ще са пилотите им догодина

Кадилак все още е далеч от финализиране на пилотския си състав за следващия сезон във Формула 1