Себастиан Фетел ядосан от липсата на условия за тренировки

Себастиан Фетел ядосан от липсата на условия за тренировки

Четирикратният световен шампион не е доволен от снеговалежите в Барселона

 Четирикратният световен шампион Себастиан Фетел се ядосва от липсата на подходящи атмосферни условия за тренировки, тъй като четвъртият и последен ден от първия предсезонен тест във Формула 1 приключи днес.

Барселона е рутинно подбрана като място за провеждане на тестове поради мекия си климат, но студените температури и снегът са причина за множество проблеми.

"Когато е много студено, е много трудно да накараме гумите да достигнат необходимата температура. Ако ви е трудно да работите с гумите, просто ще се подхлъзнете. Жалко е, ако загубите цял ден", каза пилотът на "Ферари" Себастиан Фетел.

Карлос Сайнц остава във Формула 1 и през следващия сезон

Испанецът поднови договора си с Уилямс

Лоусън сменя Хаджар за ГП на Нидерландия

Причината е контузия на французина

ОФИЦИАЛНО: Албон преподписа с Уилямс до 2027 година

Отборът от Формула 1 Уилямс официално обяви удължаването на договора на тайландско-британския пилот Алекс Албон до сезон 2027.

Бурята във Формула 1 тепърва предстои

Керванът на Ф1 ще се отправи към пистата “Зандвоорт”, като това ще бъде 12-ото състезание за годината

Цолов за слуховете около Формула 1: Опитвам се да се дистанцирам от това

Българският пилот Никола Цолов заяви, че иска да се дистанцира от непрестанните слухове за потенциалното му преминаване във Формула 1 през следващия сезон

Никола Цолов ще кара болида на "Рейсинг Булс" на 27 август

Българският пилот във Формула 2 Никола Цолов ще направи първия си тест с автомобил от Формула 1 на 27 август на пистата „Имола“