2 греди, 2 червени картона и без победител на Волфсбург - Аугсбург (ВИДЕО)

Съперниците си поделиха по точка

Волфсбург не успя да победи като домакин Аугсбург. Съперниците не си отбелязаха гол, завършвайки 0:0. Двубоят бе първи от 30-я кръг на Бундеслигата.

Мачът няма да се запомни с кой знае какви футболни достойнства и множество голови положения. За сметка на това обаче, бяха показани два червени картон. Първо, гостите останаха с човек по-малко, след като в 54-ата минута Ян Моравек получи втори жълт картон за нарушение срещу Максимилиан Арнолд.

Въпреки това, Аугсбург можеше да поведе в 64-ата минута. Прехвърлящ удар на Марко Рихтер обаче срещна напречната греда. В 66-ата минута топовен изстрел на Пол Якер също разтресе горния стълб.

В 86-ата минута Феликс Удухай получи втори жълт картон и численото равенство на терена се възстанови.

След подялбата на по точка, Волфсбург продължава да се намира в опасна близост до зоната на изпадащите, с 30 точки. Майнц 05, който е първият отбор под чертата, е с 27 пункта. Аугсбург пък е в средата на класирането - на 10-оя място, с 37 точки.

Ас на Лайпциг е с тежка травма, ще пропусне Евро 2024

Австрийският национал няма да може да играе в надпреварата

Щутгарт постави Байерн на колене и мечтае за второто място (ВИДЕО)

Домакините стигнаха до успех с 3:1 след два късни гола

Дортмунд смачка Аугсбург, вкара цели пет гола във вратата на гостите (ВИДЕО)

Рурците показаха отлична игра

Официално: Марко Ройс си тръгва от Дортмунд (ВИДЕО)

Халфът изкара 12 години на "Сигнал Идуна Парк"

Леверкузен спаси фантастичната си серия с гол секунди преди края (ВИДЕО)

"Аспирините" измъкнаха 2:2 срещу Щутгарт

Хари Кейн не спира да чупи рекорди с екипа на Байерн (ВИДЕО)

Той постави нов личен рекорд за най-много попадения в един сезон

Байерн загря за Реал (Мадрид) с измъчена победа над Айнтрахт (ВИДЕО)

"Баварците" спечелиха с 2:1 срещу своя опонент

Лайпциг съкруши Дортмунд и отдалечи рурците от Топ 4 (ВИДЕО)

"Биковете" вкараха цели четири гола на своя опонент

Байерн смачка Унион при визитата си в Берлин, вкара 5 гола на клетия си опонент (ВИДЕО)