БЕЗ СПИРКА: ЦСКА 1948 с нова победа (ВИДЕО)

Отборът на Любо Пенев разби Академия Пандев с 3:1

ФК ЦСКА 1948 победи с 3:1 Академия Пандев в контрола, играна в Банско. По този начин "червените" продължиха с победите под ръководството на новия си треньор Любослав Пенев.

Октавио изведе тима, воден от треньора Любослав Пенев, с премерен изстрел в 10-ата минута, като столичани създадоха още няколко добри възможности за гол до края на първото полувреме, но така и не намираха верния път към вратата на северномакедонците. Второто попадение все пак дойде в 59-ата минута след страхотна акция на Бастунов, Топузов и Колев. Последният, излязъл очи в очи с вратаря, стреля мигновено в долния десен ъгъл на стража и покачи на 2:0.

До последния съдийски сигнал Академия Пандев върна един гол чрез Митровски в 69-ата минута, а Георги Русев оформи крайния резултат в 87-ата минута. В последната си контролна среща ФК ЦСКА 1948 ще срещне елитния кипърски тим АПОЕЛ (Никозия) в събота (02.07) от 19:00 ч. на стадион "Витоша". Непосредствено преди началото на този сблъсък - в 18:30, пък ще започне, официалното представяне на състава на столичани преди старта на новия сезон.

Бабич: Разочаровани сме, заслужавахме равен