Берое загуби с 1:3 от Септември в контрола (ВИДЕО)

Срещата се изигра в Стара Загора

Берое допусна поражение от Септември с 1:3 в контролна среща, играна в Стара Загора. Гостите откриха резултата в 4-тата минута, когато топката достигна до Атанас Кабов в наказателното поле и играчът на Септември я прати в мрежата след удар от близка дистанция.

Шест минути по-късно Вини Трибуле получи на границата на пеналта и стреля, но ударът му срещна напречната греда. Отново Трибуле отправи удар от наказателното поле в 34-тата минута, но топката мина на сантиметри от вратата и излезе в аут.

Пет минути по-късно Кръстев навлезе в пеналта и стреля, но Шейтанов изби в корнер. Септември имаха две отлични възможности в 41-вата минута, чрез Стояновски и Петков, но Гошев спаси и двата удара на противниковите играчи.

Густаво Каскардо бе близо до изравняването в 61-вата минута, но Шейтанов се справи. Септември удвои своята преднина в 72-рата минута, когато Йосков получи в пеналта и прати топката в далечния ъгъл за 0:2

Три минути по-късно Берое изравни след отлична комбинация в атака. Мечев намери Кръстев в наказателното поле, а нападателят предостави за Бауренски, който намери целта след удар в движение – 1:2. Берое атакуваше повече в минутите до края, но гостите стигнаха до попадение две минути преди края на мача. Тогава Каскардо прати топката в собствената си мрежа след остро центриране.

Следващата среща на Берое е на 9 април от 17:45 във Варна, когато „зелените“ гостуват на Спартак Варна в среща от XXV кръг на efbet Лига.

Бабич: Разочаровани сме, заслужавахме равен