Арбитражната комисия остави Николов и Марков в Мездра, от Локомотив им търсят отбор

Арбитражната комисия остави Николов и Марков в Мездра, от Локомотив им търсят отбор

Двамата футболисти на Локомотив (Мездра) Атанас Николов и Костадин Марков не успяха да разтрогнат договорите си с клуба от Мездра и на днешното заседание на Арбитражната комисия към БФС.

Двамата футболисти на Локомотив (Мездра) Атанас Николов и Костадин Марков не успяха да разтрогнат договорите си с клуба от Мездра и на днешното заседание на Арбитражната комисия към БФС.

Николов и Марков претендираха за неизплатени суми от страна на клуба, но ръководството на Локомотив обори тези твърдения с документи и комисията отсъди в полза на клуба.

„Имаме минимални задължения към тях, но те не се явяват да си ги получат, което е абсурдно. Аз бях убеден, че комисията ще отсъди в наша полза, тъй като ние имаме всички документи и сме платили всичко. От лятото до сега сме били коректни към тях. Некоректността идва от тях, за съжаление. Направихме опит да говорим с Коце Марков, искахме от него да се извини и на ръководството, и на колегите си, той не го направи”, заяви главният мениджър на Локомотив -  Георги Бачев и добави, че те ще играят ако някой клуб прояви интерес към тях, защото всички пътища за тях в Локомотив (Мездра) са затворени.

По отношение на подготовката, главният мениджър на тима от Мездра заяви: „Доволни сме от подготовката, имаме нови хора, сега е нормално да се добие нужния синхрон и да се направи един добър и балансиран отбор, който да се представи на същото ниво, както есента.”

Бачев изрази надежда казусът „Пиетробон” скоро да се разреши и той да заиграе в Локомотив (Мездра).

Иван Пешев: ММС за пореден път призовава спешно приемане на Закона за спортното хулиганство

„Подобни прояви нямат място нито по спортните терени, нито по трибуните!“

МОК с позиция за ситуацията в БОК

Проблемите с властта са неприемливи и могат да доведат до тежки санкции за България

Петър Младенов: България е родина на талантливи, амбициозни и можещи млади хора

Заместник-министърът на младежта и спорта

СГС потвърди, че Весела Лечева е президент на БОК

Вижте подробности

Весела Лечева се срещна с треньорката Теодора Иванова, която участва в обучение на МОК в Лозана

Председателят на БОК Весела Лечева се срещна с Теодора Иванова, която в продължение на 10 дни участва в обучение на МОК в Лозана.

Министърът на спорта пожела успех на българските джудисти на Евро 2025

Състезанието е последно за българските таланти до 23 години през този сезон

Насар се срещна с Пеевски

Пеевски и Насар се обединиха за това, че подкрепата за развитието на спортистите е гарант за нови победи и спортни постижения

Министър Иван Пешев награди с парична премия световния шампион Ружди Ружди

Ружди триумфира на шампионата на планетата по лека атлетика за хора с увреждания в Индия

Заместник-министър Димитър Георгиев даде старт на „Маратон София 2025“

Близо 8000 души от 66 страни застанаха на старта на 42-рото издание на състезанието