Бойко Борисов: Левскар съм, това ме подразни много (ВИДЕО)

Бойко Борисов: Левскар съм, това ме подразни много (ВИДЕО)

"Преди мача Левски – ЦСКА се изпопребиват в София, това какво решава"

Бойко Борисов коментира инцидентите в Скопие с фенове на Левски. Един от тях беше прободен с нож. 29-годишният Драгомир Андонов все още е в интензивното отделение.

„За такива мачове самите клубове трябва да се разбират да не си гостуват. Давам за положителен пример мача между Локомотив Пловдив и Ботев Пловдив. Разбраха се да е без гостуващи агитки", посочи той.

"Аз съм и левскар, това ме подразни много. Но не трябва да бъркаме политиката със спортните страсти. Преди мача Левски – ЦСКА се изпопребиват в София, това какво решава? Тези, които са превишили правата си – дали полицаи, дали хора от агитките, има си правосъдие. Но ако зависеше от мен, нямаше да разреша агитки за двата мача между Левски и Шкупи. Сега и на тези, които са пребили левскарите, няма да им е лесно, ако дойдат в София“, каза Борисов, цитиран от "Тема спорт".

От щаба на Весела Лечева: Решението ще бъде своевременно обжалвано пред САС

„Вярваме, че САС правилно и законосъобразно ще приложи закона“

Съдът отмени избора на Весела Лечева за председател на БОК

Това става ясно от днешното решение №1802 на СГС

Весела Лечева: Имаме поводи за гордост и оптимизъм

Председателят на Българския стрелкови съюз Весела Лечева изрази задоволство от представянето на българските състезатели през тази година и добави, че целта за предстоящия сезон е спечелване на максимален брой квоти за Олимпиадата в Лос Анджелис 2028

Весела Лечева: Вече 9 месеца се прави опит за подмяна  на резултата на Общото събрание на БОК

Вече 9 месеца се прави опит да се подмени резултата от Общото събрание на БОК.

Министър Иван Пешев проведе работна среща за ситуацията на шахмата у нас

Министърът подчерта, че целта е да бъде осигурена нормална среда за подготовка на състезателите

Младите, които променят България: Спорт Тото отличи „Младежки център – вдъхновител на доброто"

На тържествена церемония в София, посветена на Международния ден на доброволеца – 5 декември, изпълнителният директор на Българския спортен тотализатор (Спорт Тото) Любомир Петров връчи наградите в категория „Младежки център – вдъхновител на доброто“ в десетото юбилейно издание на националния конкурс „Мисията доброволец – (не)възможна“

Младежки национали гостуват на жребия за Коледния турнир на Зоналния съвет на БФС – София

БФС пожелава успех на участниците и много положителни емоции

Българският спортен тотализатор с престижно отличие

БСТ с приз за Отговорна игра от Case Study Challenge 2025

Министър Иван Пешев изпрати националките ни по карате за Световното първенство в Кайро

Министърът на младежта и спорта Иван Пешев пожела успех на българските състезателки по карате преди Световното първенство в Кайро.