Майката на Бербатов: Синът ми не е отвлечен, чувам се с него непрекъснато

Майката на Бербатов: Синът ми не е отвлечен, чувам се с него непрекъснато

„Пълни глупости е написаното в британския таблоид „Сън”, който твърди, че синът ми Асен е отвлечен. Чувам се с него непрекъснато”, заяви за БГНЕС Маргарита Бербатова, майка на Асен и Димитър Бербатови.

„Пълни глупости е написаното в британския таблоид „Сън”, който твърди, че синът ми Асен е отвлечен. Чувам се с него непрекъснато”, заяви за БГНЕС Маргарита Бербатова, майка на Асен и Димитър Бербатови.


В днешния си брой британският таблоид пише, че „семейството на звездата на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов получи страхотен шок, след като миналата вечер се появиха слухове, че брат му най-вероятно е отвлечен от гангстери”.

Според „Сън”, Асен е затънал в дългове заради магазина, който управлява с неговата съпруга. Приятели на бившия футболист съобщават, че в последните дни въобще не са го виждали, което повдигна въпроса дали той не се е забъркал в нещо по-сериозно и дали не е отвлечен от някакви мафиоти.
Световната федерация по бадминтон награди българи

Българска федерация бадминтон и Център за развитие на слуха и говора ''Яника'' бяха наградени за снимка на годината

ММС с награда за принос към реализацията на проекта „Научи се да караш ски“

Призът бе връчен на заместник-министъра на младежта и спорта Стоян Андонов по време на церемонията по закриването на ски сезон 2024/2025.

Бивш член на ФИФА прекара 622 дни в затвора

Мамуту Туре бе освободен от затвора в Мали

Костадинова предлага на Лечева споразумение, тя не знае

Днес има нова среща между спорещите коя е председател на БОК

Експертът по развитие на германски таланти на посещение в БФС

В рамките на визитата си Хендрик Винкелман ще работи съвместно с Лъчезар Димов

Министър Пешев се срещна с ръководствата на БФШ 2022 и БСФШ

Двамата председатели увериха Иван Пешев, че ще работят заедно за развитието на шахмата

Станка Златева обясни защо обжалва изборите в БОК

На общото събрание Весела Лечева спечели дуела с досегашния председател Стефка Костадинова

Стартира работата по изготвянето на нова Национална стратегия за развитието на спорта

Изработването на нова Национална стратегия ще предостави ясна рамка за развитието на физическата активност и спорта на национално ниво

Замeстник-министър Стоян Андонов изпрати българските участници на Гимназиада 2025 в Златибор

Зам.-министърът на младежта и спорта Стоян Андонов изпрати българските участници на Гимназиада 2025.