Обискираха офисите на Олимпийски комитет на Кения

Обискираха офисите на Олимпийски комитет на Кения

Открити са спортна екипировка и други аксесоари, предназначени за олимпийците, които така и не са доставени в Рио

Полицията в Кения обискира офисите на националния олимпийски комитет на страната във връзка с разследване за лошо управление на отбора по време на олимпийските игри в Рио де Жанейро, предава АФП.

Според агенцията при претърсването са били открити десетки кутии със спортна екипировка и други аксесоари, предназначени за олимпийците, които така и не са били доставени в Рио де Жанейро.

Националният олимпийски комитет на Кения беше разпуснат, след като на олимпийските игри спортистите са били принудени да живеят в ужасни условия и постоянно са имали проблеми с акредитациите и екипировката. Правителството на Кения обвини олимпийската централа в лошо управление и небрежност по отношение на състезателите.

 
Министър Иван Пешев награди призьорите от последните пет големи първенства по теакуондо

Почетни плакети от министъра получиха и техните треньори

Този декември златото е на мода на 8888.bg

Пристига ново BONUS ниво

Президентът на ФИС загрижен за състезанията по ски свободен стил и сноуборд на Игрите в Италия

Вижте коментара на Йохан Елиаш и отговора на кмета на Ливиньо

От щаба на Весела Лечева: Решението ще бъде своевременно обжалвано пред САС

„Вярваме, че САС правилно и законосъобразно ще приложи закона“

Съдът отмени избора на Весела Лечева за председател на БОК

Това става ясно от днешното решение №1802 на СГС

Весела Лечева: Имаме поводи за гордост и оптимизъм

Председателят на Българския стрелкови съюз Весела Лечева изрази задоволство от представянето на българските състезатели през тази година и добави, че целта за предстоящия сезон е спечелване на максимален брой квоти за Олимпиадата в Лос Анджелис 2028