Швейцарската полиция екстрадира един от седемте членове на ФИФА

Швейцарската полиция екстрадира един от седемте членове на ФИФА

Властите в Швейцария съобщиха, че един от седемте задържани представители на ФИФА е бил екстрадиран в САЩ в сряда

Властите в Швейцария съобщиха, че един от седемте задържани представители на ФИФА е бил екстрадиран в САЩ в сряда. От полицията в алпийската страна отказаха да разкрият самоличността на екстрадирания, но потвърдиха, че той е бил изпратен в Ню Йорк заедно с трима американски агенти в сряда. 
 

Представителят на ФИФА сам е пожелал да бъде пратен в САЩ, докато другите му шестима колеги са отказали да заминат за Америка. Властите в САЩ разследват висши ръководители във ФИФА по подозрения за получаване на подкупи в особено големи размери и злоупотреба със служебно положение. 

Весела Лечева се подписа на стената на олимпийците в МОК

Проведе разговор за Милано – Кортина

Председателят на БОК Весела Лечева участва в дискусията "Готови за бъдещето" на МОК

Лечева се обяви за по-голяма видимост на треньорите и запазване на традициите на олимпийското движение по време на общото заседание в Лозана

Лечева ще участва в комисия на МОК с Кърсти Ковънтри

Председателят на БОК и член на комисията на МОК по „Обществени въпроси и корпоративни комуникации“ Весела Лечева е на тридневно посещение в Лозана.

Иван Пешев: ММС за пореден път призовава спешно приемане на Закона за спортното хулиганство

„Подобни прояви нямат място нито по спортните терени, нито по трибуните!“

МОК с позиция за ситуацията в БОК

Проблемите с властта са неприемливи и могат да доведат до тежки санкции за България

Петър Младенов: България е родина на талантливи, амбициозни и можещи млади хора

Заместник-министърът на младежта и спорта

СГС потвърди, че Весела Лечева е президент на БОК

Вижте подробности

Весела Лечева се срещна с треньорката Теодора Иванова, която участва в обучение на МОК в Лозана

Председателят на БОК Весела Лечева се срещна с Теодора Иванова, която в продължение на 10 дни участва в обучение на МОК в Лозана.

Министърът на спорта пожела успех на българските джудисти на Евро 2025

Състезанието е последно за българските таланти до 23 години през този сезон