Андриан Краев: Искам да остана в Левски

Андриан Краев: Искам да остана в Левски

За мен е чест и сбъдната мечта да нося капитанската лента, заяви халфът

Халфът на Левски Андриан Краев проговори за бъдещето си. 24-годишният футболист направи това в подкаста на „Код Спорт“, в което като интервюиращ влезе гостът Валери Божинов, а не водещите Красимир Минев и Владимир Памуков. Бившият нападател на сините попита Краев за плановете в кариерата и какво е чувството да носиш капитанската лента на столичани.

„Първо искам да си почина максимално добре, защото наистина бе дълъг сезон и дори лятото не почивах. Чак сега ми се насъбра свободно време, в което най-вече да избистря мислите си. Ще мине почивката и ще видим какво ще излезе на хоризонта. Тогава ще седна и ще видя какво искам. Когато се трудиш всеки ден, имаш цел и я преследваш, си готов за успеха. Оставам здраво стъпил на земята и съм готов за това нещо“, заяви Краев.

Той коментира и интересът към него от страна на Лудогорец. „Когато нещо ти е писано, то ще се случи в най-правилния момент. Не искам да взимам кардинални решения. В момента искам да изчакам максимално и да видя какви опции ще имам пред себе си. Също така да видим какво ще стане и с Левски. Разбира се, не го отписвам като вариант и да остана. Искам да остана. Но ще видим какво имам пред себе си и тогава ще седнем с моя агент и ще решаваме кое е най-доброто за моето развитие. Мисля, че съм на такава възраст, на която ми е време да се отправя за чужбина. Това ще е добре за мен като нова крачка в кариерата ми. Да си капитан на Левски на първо място е отговорност. Трябва да си авторитет и пример за останалите, да помагаш на другите. Да не ги предаваш във важните моменти. За мен е чест и достойнство, защото това е сбъдната мечта да съм капитан на този отбор, който е в сърцето ми”, добави още той.

Иван Пешев: Увеличихме рекордно бюджета за спорт и младежки политики

Това е добра основа за спокойствие в двата сектора, казва министърът

Илиан Илиев: България има ресурса да се представи достойно в световните квалификации

„Имах недовършена работа в Левски“, заяви националният селекционер в интервю

Ангел Русев гони 10 европейски титли

Русенецът е с 5 златни медала от шампионати на Стария континент

Румен Чандъров: ЦСКА е разочарованието на сезона, Левски ще е предпазлив

Сега Асен със сигурност щеше да е основен футболист на „Герена“

Емил Велев: Веласкес и щабът му са в небрано лозе

Ако Левски падне от Септември, Веласкес спокойно може да отиде да раздава шезлонги в Палма де Майорка

Мадански за ЦСКА: Клубът изпреварва отбора

Ето какво сподели той по най-горещите теми в българския футбол

Курдов: Левски ще го бият в Европа като тъпан

"Необходимо е Веласкес да разбере, че Левски не е училище"

Легендата за Левски: Това може да е нов срам

Не заслужаваха победата срещу Черно море, отсече Бисер Иванов

Христо Бонев: Жена ми ни сдобри със Стоичков (ВИДЕО)

Как Зума се е озовал във вилата на Тодор Живков