Калайджич: Мачът бе решен от малките детайли

Калайджич: Мачът бе решен от малките детайли

Нападателят вкара гола за Австрия срещу Италия, но той не беше достатъчен

 Авторът на попадението за Австрия при загубата с 1:2 от Италия след продължения на 1/8-финалите на Евро 2020 Саша Калайджич, заяви, че сънародниците му трябва да са горди с представянето на тима.

“Австрия може да се гордее с нас. Но мачът бе решен от малките детайли. Моят гол бе чудесен и не смятам, че главата ми някога се е намирала толкова близо до земята”, сподели включилият се от пейката Калайджич, който в 114-ата минута “прониза” Джанлуиджи Донарума.

В подобен дух се изказа и полузащитникът на Австрия Флориан Грилич. “Не ни стигнаха няколко процента, но можем да сме горди. Устояхме срещу много, много добър отбор като Италия. Мисля, че италианците вече знаят, че ние можем да играем добър футбол”, каза Грилич.

Херо: Не виждам конкуренция за Лудогорец в България

Димитър Димитров - Херо даде специално интервю пред Дарик радио, в което говори за състоянието на Лудогорец в момента

Ради Кирилов: Чувствам се отлично в Левски

Новото попълнение на Левски Радослав Кирилов бързо се превръща в основна част от състава на Хулио Веласкес.

Трент Александър-Арнолд: Жота ще живее дълго в спомените ни

„Заради това какъв невероятен човек и футболист беше“

Христо Господинов: Искам Беласица да е отбор, с който всеки се съобразява

Вижте интервю с новия треньор на Беласица

Станимир Стоилов: Българският футбол има нужда от Херо

"Удоволствие е да играеш срещу Жозе Моуриньо", каза треньорът на Гьозтепе

Станислав Иванов проговори за трансфера си в Лудогорец

„В България не съм имал други оферти, но имаше интерес от чужбина“, заяви Стаси

Стоичков отговори на Клоп и на Рафиня за Световното клубно

„Не очаквах това от Юрген“, посочи легендата

Никола Цолов: Беше забавно

„Контролирах състезанието, но има върху какво да работим“

Иван Дюлгеров: Готов съм да помогна на Шериф да стане шампион на Молдова

„Както и да пробие в Европа“, посочи вратарят в интервю