Методи Деянов: Не е време за футбол

Методи Деянов: Не е време за футбол

Бившият капитан на ЦСКА се включи в благородна инициатива

Бившият капитан на ЦСКА Методи Деянов се включи в благородна инициатива, свързана с ресторанта на известния фен на "червените" Васил Бурановски. Един от любимците на сектор "Г" раздаде безплатна храна на хора в нужда. След това Мето застана пред репортерите:

"Дойдох да помогна на моя стар приятел - бате Васо, и да покажем на обществото, че сме заедно и си помагаме в тези тежки моменти. Трябва да вярваме, че нещата ще се оправят. Не би трябвало да се мисли за футбол в този момент, не е време за футбол. Футболът ни липсва много, но е най-важно да останем здрави. Мисля, че след това футболът ще радва отново хората. Със сигурност щетите са големи, икономиките на всички държави се сриват. Нека пазим близките си, нека сме единни", каза някогашният техничар.

Весела Лечева: Станка Златева, Белчо Горанов и Пламен Кръстев продължават да съдят БОК

"На тази светла дата си припомняме, че имаме олимпийска история, от която може само да се гордеем"

Чочев: Левски ме искаше, но аз съм фен на ЦСКА (ВИДЕО)

"А другият отбор, който ме искаше още като бях млад футболист, беше Славия"

Артета: Започва най-важната и вълнуваща част от сезона

„Добре, как това ще ни направи по-силни за последния тласък на сезона“, запита мениджърът на Арсенал по повод загубата от Манчестър Сити

Шеф в БФС: Резултатите на българския футбол не отговарят на потенциала

Вижте обширно интервю с Добрин Гьонов

Фурнаджиев ще се кандидатира за нов мандат начело на Българската федерация по биатлон

„Със сигурност този сезон можеше да бъде и по-добър“, посочи той

Светослав Дяков: Левски е фаворит за титлата, колкото и да не ми се иска

„Само адмирации за Веласкес!“