Владимир Манчев: Какъв прогрес, след като ЦСКА отпада на същата фаза?

Владимир Манчев: Какъв прогрес, след като ЦСКА отпада на същата фаза?

"Липсва класа в завършващата фаза, трябва повече качество, а и да се създават положения", сподели бившият нападател на "червените"

 Бившият нападател на ЦСКА и настоящ треньор в школата на тима Владимир Манчев бе гост в студиото на bTV Action за мача между "червените" и Зоря (Луханск) от третия предварителен кръг на Лига Европа. 

 
Тимът на Люпко Петрович приключи участието си в турнира след равенство 1:1 на "Армията" и загуба с 0:1 в Украйна. 
 
"Какъв прогрес, след като отпадаме на същата фаза година по-късно от непретенциозен отбор? Липсва класа в завършващата фаза, трябва повече качество, а и да се създават положения. 
 
Отпадането се дължи на съвкупност от фактори и ситуации. Не може да пропуснем неотсъдената дузпа. С цялото си поведение не заслужавахме да отпаднем, дори с 10 души. Съперникът беше притеснен. Червеният картон ги успокои и контролираха двубоя.
 
Футболистите на ЦСКА дадоха всичко от себе си. Не трябва да се срамуват. Боли да загубиш по този начин", коментира Манчев.
Трент Александър-Арнолд: Жота ще живее дълго в спомените ни

„Заради това какъв невероятен човек и футболист беше“

Христо Господинов: Искам Беласица да е отбор, с който всеки се съобразява

Вижте интервю с новия треньор на Беласица

Станимир Стоилов: Българският футбол има нужда от Херо

"Удоволствие е да играеш срещу Жозе Моуриньо", каза треньорът на Гьозтепе

Станислав Иванов проговори за трансфера си в Лудогорец

„В България не съм имал други оферти, но имаше интерес от чужбина“, заяви Стаси

Стоичков отговори на Клоп и на Рафиня за Световното клубно

„Не очаквах това от Юрген“, посочи легендата

Никола Цолов: Беше забавно

„Контролирах състезанието, но има върху какво да работим“

Иван Дюлгеров: Готов съм да помогна на Шериф да стане шампион на Молдова

„Както и да пробие в Европа“, посочи вратарят в интервю

Говори Мони Николов: Да запалим искрата (ВИДЕО)

18-годишният разпределител на България Симеон Николов не крие емоциите си от приближаващите мачове пред българска публика в Бургас, нито вярата си, че този отбор е способен да върне страната ни на мястото, което заслужава.

Стоян Колев: ЦСКА може да има голям проблем

Стоян Колев е шампион с ЦСКА от сезон 2002/03, а в периода 2021-2024 година беше треньор на вратарите в клуба. След края на миналия сезон пък водеше индивидуалната подготовка на Густаво Бусато. Бившият страж коментира пред „Тема Спорт“ процесите при червените.