Атлетико продължава напред за Купата на краля, Депай герой с два гола (ВИДЕО)

"Дюшекчиите" надвиха Луго с 3:1 като гости

Атлетико Мадрид постигна комфортна победа с 3:1 като гост срещу третодивизионния Луго и по този начин се класира за 1/8-финалите в турнира за Купата на Краля.

На стадион „Anxo Carro“ гостите от Мадрид поведоха в резултата още във втората минута, когато Хави Галан сервира топката за Анхел Корея, за когото остана най-лесното и той прати топката в празната врата.

Луго изненадващо изравни в 39-ата минута, когато Леандро Антонети се измъкна зад защитата на „дюшекчиите“ и с хубав удар от границите на наказателното поле прати топката в долния десен ъгъл на Ян Облак.

Атлетико си върна аванса в 66-ата минута, когато Мемфис Депай стреля, а топката влезе в мрежата с помощта на рикошет.

Осем минути по-късно Депай вкара втория си гол в мача, когато получи топката в наказателното поле от Маркос Йоренте.

До края на мача повече голове не паднаха и по този начин тимът на Диего Симеоне продължава напред в турнира за Купата на краля.

Атлетико (Мадрид) взе жизненоважния тест срещу баските от Билбао (ВИДЕО)

Отборът на Чоло Симеоне спечели с 3:1

Подписването на постоянни договори с Кансело и Феликс вече не е приоритет перд Барса

Това разкрива испанският вестник "Спорт"

Фалкао си тръгва от Райо Валекано след края на сезона

Колумбиецът се разделя с тима

Жирона надделя над Лас Палмас и излезе втори в Ла Лига

Хитът в Ла Лига не допусна изненада

Реал с крачка по-близо до титлата (ВИДЕО)

"Кралете" ликуват в Сан Себастиан и с резервите

Ново 20! Шави си тръгва

Треньорът на Барса преговаря с Деко 75 минути

Шави: Позорно е, че няма технология на голлинията

„Не заслужавахме да загубим, играхме по-добре от Реал“, смята треньорът на Барса

Бетис надви Валенсия и влезе в зона "Европа"(ВИДЕО)

Севилци стигнаха до успех с 2:1 като гости

Селта надви Лас Палмас след рецитал на Аспас (ВИДЕО)