2. - Испания
  3. ОБЗОР: Реал Мадрид смаза Реал Сарагоса (РЕПОРТАЖИ)

ОБЗОР: Реал Мадрид смаза Реал Сарагоса (РЕПОРТАЖИ)

Тимът на Зинедин Зидан не остави съмнения кой бе по-добрият отбор на терена

Реал Сарагоса загуби от Реал Мадрид с 0:4 в среща от 1/8 финалите за Купата на Краля в Испания. Резултатът бе открит от Рафаел Варан в шестата минута.

В 32-ата минута Лукас Васкес удвои, а през втората част Винисиус Жуниор покачи на 3:0 в 72-ата, в 79-ата минута резервата Карим Бензема оформи крайния резултат.

Тимът на Зинедин Зидан не остави съмнения кой бе по-добрият тим на терена и заслужено се поздрави с победата. Това бе по-специален мач и за бразилеца Марсело, който записа своя мач №500 за Реал.

Валенсия пък победи Леонеса с 4:2 след изпълнения на дузпи.

Виляреал се класира за 1/4-финалите за Купата на краля след успех с 2:0 при гостуването си на Райо Валекано. И двете попадения паднаха в последните минути - в 83-ата и 85-ата минути, дело на 19-годишния Фернандо Ниньо и на 35-годишния Сантиаго Касорла.