Осасуна продължава да бъде непобеден у дома (ВИДЕО)

Новакът в Ла Лига се наложи с 4:2 над Алавес

Новакът Осасуна изигра нов силен мач на свой терен и постигна победа с 4:2 над Алавес в двубой от 12-ия кръг на Примера дивисион. Така тимът от “Памплона” продължава да няма загуба на “Ел Садар” след шест изиграни срещи там - три успеха и три ремита. На този стадион отборът вече не преклони глава пред съперници като Барселона, Бетис, Виляреал и Валенсия.

Играчите на Осасуна не само че реализираха четири попадения, но удариха и две греди, а освен това и водеха през цялото време. Срещата ще се запомни и с факта, че съдията отсъди цели три дузпи.

Рубен Гарсия (20’) и Есекиел Авила (26’) осигуриха добра преднина на домакините, но секунди след второто попадение Виктор Лагуардия (27’) намали.

Първото полувреме беше удължено повече от очакваното заради спорна ситуация за дузпа в полза на Осасуна. В крайна сметка, след намесата на ВАР, реферът посочи бялата точка и Роберто Торес (45+6’) беше точен за 3:1.

В 51-вата Лукас Перес пак намали изоставането на Алавес след точно изпълнен наказателен удар. Само четири минути по-късно обаче пак беше отсъдена дузпа, от която Хуан Вийяр направи 4:2.

Алавес пък продължава да страда извън своя стадион. Поражението днес беше пето поредно за отбора при гостуване в Ла Лига.

Атлетико (Мадрид) взе жизненоважния тест срещу баските от Билбао (ВИДЕО)

Отборът на Чоло Симеоне спечели с 3:1

Подписването на постоянни договори с Кансело и Феликс вече не е приоритет перд Барса

Това разкрива испанският вестник "Спорт"

Фалкао си тръгва от Райо Валекано след края на сезона

Колумбиецът се разделя с тима

Жирона надделя над Лас Палмас и излезе втори в Ла Лига

Хитът в Ла Лига не допусна изненада

Реал с крачка по-близо до титлата (ВИДЕО)

"Кралете" ликуват в Сан Себастиан и с резервите

Ново 20! Шави си тръгва

Треньорът на Барса преговаря с Деко 75 минути

Шави: Позорно е, че няма технология на голлинията

„Не заслужавахме да загубим, играхме по-добре от Реал“, смята треньорът на Барса

Бетис надви Валенсия и влезе в зона "Европа"(ВИДЕО)

Севилци стигнаха до успех с 2:1 като гости

Селта надви Лас Палмас след рецитал на Аспас (ВИДЕО)