Суперпипо вдъхнови Милан за успех в Холандия

Нападателят на Милан Филипо Индзаги изигра страхотен мач за своя отбор при победата, като гост над Хееренвеен с 3:1. В 19-ата минута на мача кореецът Пин от домакините си отбеляза автогол след удар на Кака и по този начин Милан поведе в резултата с 1:0. В 23-ата минута Кака намери непокрития Гатузо, който от десет метра успя да вкара втори гол в мача и по този начин да удвои аванса на Милан. Гостите от Милано продължиха да бъдат пълни господари на терена и след този гол. В 66-ата минута на мача Сибон фаулира Дзамброта и съдията даде фаул, който бе реализиран от Пипо Индзаги. След трите гола преднина Милан понамалиха темповете, но домакините не успяха да се възползват от това и стигнаха само до едно попадение, което бе дело на Пранич от дузпа в 85-ата минута.

Нападателят на Милан Филипо Индзаги изигра страхотен мач за своя отбор при победата, като гост над  Хееренвеен с 3:1. В 19-ата минута на мача кореецът Пин от домакините си отбеляза автогол след удар на Кака и по този начин Милан поведе в резултата с 1:0. В 23-ата минута Кака намери непокрития Гатузо, който от десет метра успя да вкара втори гол в мача и по този начин да удвои аванса на Милан. Гостите от Милано продължиха да бъдат пълни господари на терена и след този гол. В 66-ата минута на мача Сибон фаулира Дзамброта и съдията даде фаул, който бе реализиран от Пипо Индзаги. След трите гола преднина Милан понамалиха темповете, но домакините не успяха да се възползват от това и стигнаха само до едно попадение, което бе дело на Пранич от дузпа в 85-ата минута.