Торино не даде шансове на Удинезе, Монца с минимален успех над Каляри

Вижте подробности за развръзката за двата ранни мача в Серия А

Торино победи Удинезе с 2:0 като гост в двубой от 29-ия кръг на Серия А. Попаденията за "биковете" бяха дело на Дуван Сапата и Никола Влашич.

С успеха Торино вече има 41 точки и е на 10-то място, докато "бианконерите" са 13-ти с 27 пункта.

В 8-ата минута Никола Влашич стреля от границата на пеналтерията, но изстрелът му срещна левия страничен стълб.

Две минути по-късно "биковете" откриха резултата. Дуван Сапата засече центриране и прати топката в мрежата след удар с глава в левия ъгъл.

В 29-ата минута Давид Окереке пробва късмета си, но Мадукс Окойе показа отличен рефлекс, за да остане резултатът само 1:0.

Вторият гол за Торино падна осем минути след старта на втората част. Влашич си освободи пространство за изстрел в пеналтерията и не остави шансове на Окойе с изпълнение в долния десен ъгъл.

В друг двубой от Серия А Монца постигна минимален успех с 1:0 срещу Каляри след попадение на Даниел Малдини.