Треньорът на Милан иска по-добра игра срещу Болоня във финала

Треньорът на Милан иска по-добра игра срещу Болоня във финала
Източник: БГНЕС

Консейсао призова футболистите на Милан да се поучат от слабото представяне в петък вечер

Мениджърът на Милан Сержио Консейсао призова футболистите да се поучат бързо от колебливото представяне в петък, предупреждавайки, че е необходимо подобрение преди финала в турнира за купата на Италия, въпреки победата с 3:1 срещу Болоня в Серия А.

Двубоят късно снощи на стадион "Джузепе Меаца" беше генерална репетиция за финала в сряда, където "росонерите" отново ще се срещнат с Болоня в Рим.

"Започваме да се подготвяме за решителния мач за купата на Италия. Трябва да се поучим от това, което направихме и не направихме, тъй като имаше негативи и позитиви. Очаквам различни състави на двата отбора, но това е финал и понякога тимът, който не играе най-добрия футбол, печели", коментира португалецът пред Скай Спорт Италия.

Милан може да спечели втори трофей през този сезон, след като в началото на януари триумфира със Суперкупата на страната.

"Свикнал съм с определени неща. Сега не е времето да говоря за мен и бъдещето ми. В подходящия момент ще говоря", каза още Консейсао.

Треньорът на Болоня Винченцо Италиано беше недоволен от последната част на мача, когато отборът му се срина и загуби с 1:3 срещу по-агресивния състав на Милан, който отбеляза и трите гола в последните минути.

"Контролирахме играта, имахме шансове да отбележим втори гол, но дойдоха тези 15 минути, които не мога да обясня. Това беше най-лошият четвърт час за отбора от доста дълго време. Като цяло показахме характер и можехме да отбележим още голове. Ще анализираме всичко, но се нуждаем и от различен подход", коментира треньорът на Болоня пред Скай Спорт Италия.

Кристъл Палас надделя над Фулъм и вече е четвърти във Висшата лига

"Орлите" спечелиха с 2:1

Борусия (Дортмунд) се справи с Хофенхайм

„Жълто-черните“ бият с 2:0 в Бундеслигата

Валенсия и Севиля не се победиха в „Ла Лига“(ВИДЕО)

По един гол и по точка за двата отбора от XV кръг

Минчев и Краковия не успяха да се справят с пряк конкурент за челото в Полша

Българинът влезе като смяна при 2:2 срещу Лех Познан

Партизан би Раднички Крагуевац в голово шоу, Карабельов влезе като смяна

С този успех "гробарите" дадоха сериозна заявка за титлата

Хамбургер обърна Вердер до 3:2 в позабравено дерби (ВИДЕО)

Дербито на Севера в Бундеслигата предложи спектакъл с 5 гола

Каляри шокира Рома в Серия „А“(ВИДЕО)

След минимален успех вкъщи

Брайтън и Уест Хем с боево реми във Висшата лига (ВИДЕО)

Лондончани остават в зоната на изпадащите

Швед поема Майнц 05

Скандинавският специалист за последно води Унион Берлин