Банка награждава Тезджан за златото

Банка награждава Тезджан за златото

Церемонията по награждаването на еврошампионката на 60 м ще се състои утре (08 март 2013 г.) от 12 ч

Основният спонсор на Българска  федерация лека атлетика (БФЛА) - Fibank (Първа инвестиционна банка) и Дайнърс клуб България ще наградят европейската шампионка в бягането на 60 метра – Тезджан Наимова за отличното й представяне на шампионата на закрито в Гьотеборг, Швеция.
 
Церемонията по награждаването на еврошампионката на 60 м ще се състои утре (08 март 2013 г.) от 12 ч. в сградата на банката на бул."България 81 Г".
 
Изпълнителната директорка на Дайнърс  клуб България – Анна Ангелова ще връчи  на шампионкатаексклузивната карта  Diners Club International First Lady – червена. Така Тезджан Наимова ще стане част от Клуба на успелите жени – Дайнърс клуб България.
Пловдив може да стане международен център на леката атлетика

Това заяви президентът на БФЛА Георги Павлов

БФЛА подкрепи инициативата за нова лекоатлетическа писта в Перник

Президентът на Българската федерация по лека атлетика (БФЛА) Георги Павлов проведе работна среща с кмета на Община Перник Станислав Владимиров, на която бяха обсъдени възможности за развитие на спорта в града.

Президентът на БФЛА на среща с треньорите

Рекордьорът на 110 м с пр. Живко Виденов започва работа във федерацията

Кенийци пренаписаха историята на полумаратона в Янджоу

Алекс Матата и Мириам Чебет с рекордни времена

Британец атакува световен рекорд от 1999 г.

Британецът Джош Кър ще се опита да подобри световния рекорд на Хишам Ел Геруж на една миля пред домашна публика по време на състезанието от Диамантената лига в Лондон през юли.

Харманли награди Саръбоюков и треньора му за бронза от Световното

Кметът на града посрещна местния герой