Дарко Тасевски: Важното е, че победихме

Трябваше да вкараме поне още две положения и да решим мача още в 30-ата минута. Важното е, че взехме трите точки. Това заяви авторът на единственото попадение за Левски, Дарко Тасевски след победата с 1:0 над Ботев (Пловдив) на стадион „Христо Ботев”.

Трябваше да вкараме поне още две положения и да решим мача още в 30-ата минута. Важното е, че взехме трите точки. Това заяви авторът на единственото попадение за Левски, Дарко Тасевски след победата с 1:0 над Ботев (Пловдив) на стадион „Христо Ботев”, предаде кореспондентът на Novsport в Пловдив.

„Относно пропуските на Христо Йовов – стават и такива неща, не можем да обвиняваме никого. Важното е, че победихме. Лошото е, че имам болки в адукторите", допълни Тасевски.