80 тона стомана, над 200 kW звук и над 400 kW осветление на стадион Българска армия за Sofia Rocks

80 тона стомана, над 200 kW звук и над 400 kW осветление на стадион Българска армия за Sofia Rocks

Сцената вече се строи и ще бъде готова на 8 юли

Сцената за фестивала Sofia Rocks ще бъде изградена от 80 тона стомана, ще има над 200 kW звук и над 400 kW осветление, съобщиха организаторите. Тя вече се строи и ще бъде готова на 8 юли, когато на стадион Българска армия в София ще се изявят „Judas Priest” и останалите групи в програмата на „Sofia Rocks” – „Whitesnake”, „Mike & The Mechanics”, „Saxon”, „Slade”.

Сцената, с размери 40 метра на 20 метра, е съвсем нова конструкция, която е внесена специално за събитието. За да бъдат покрити изискванията на „Judas Priest” за ниво на звука, се е наложило в България да бъде внесено съвсем ново, неизползвано до момента революционно като технология озвучаване. Нови са и озвучителните кули.

Участниците ще пристигнат в деня преди събитието със свои екипи и уредби за специални ефекти, необходими за сценичното им изпълнение.

Повече от 200 души работят в подготовката на проявата. Само за лазерното шоу на „Judas Priest” пристигат пет камиона с оборудване и над 20 души специализиран технически персонал.

Легендите на Валенсия играха за Любо Пенев

На терена двубоят бе оспорван и динамичен

Карлос Насар се срещна със спортисти от ФАФА България

Срещата протече непринудено, без официална програма

В ЦСКА чакат Стойчо на банкета в понеделник

Легендарният футболист и треньор на ЦСКА е потвърдил присъствие на коледния банкет на ветераните

Пажин: След мача с ЦСКА трябваше да емигрирам от България (ВИДЕО)

Бившият защитник разкри защо е ударил шамар на Матея Кежман

Потвърдено: Световен шампион по футбол става актьор в театър

Адил Рами ще играе в театралната постановка "Игра на истина" на Филип Льолуш в театър "Аполо" в Париж

БФС взе участие в Коледен благотворителен мач

Българският футболен съюз взе участие в Коледен благотворителен мач в подкрепа на деца сираци от 113-то Средно училище „Сава Филаретов“ в София.

Актьор хвали треньора на Левски

Актьорът Кирил Ефремов никога не е криел  пристрастията си към Левски. Той често дава своето искрено мнение за представянето на тима за читателите на „Мач Телеграф“. Сега го потърсихме да коментира впечатленията си от бурната „синя“ есен. 

ЦСКА обяви победа в интернет

Ръководството на ЦСКА се похвали, че новото мобилно приложение на клуба се е превърнало в най-сваляното такова у нас.

Кристиано Роналдо ще участва в "Бързи и Яростни"?

Актьорът Вин Дизел загатна, че футболната суперзвезда Кристиано Роналдо може да се появи във финалния филм от поредицата "Бързи и яростни" – с работно заглавие Fast X: Part Two