Красивата италианка Еми-Мелиса Кастаньоли е бившата половинка на скандалния италиански нападател Марио Балотели. 19-годишната Емилия е носителка на титлата Мис Реджо Емилия за 2009 г. и е финалистка в Мис Италия, а връзката й с футболиста на Манчестър Сити е повече от бурна.
Преди да бъде хваната в крачка с Балотели, миската не е особено позната на таблодите в Италия, но атрактивната й визия бързо й спечели челни страници на всички издания на Апенините и извън тях.
Двойката издържа заедно малко повече от месец, а след заминаването на Балотели за Англия отношенията им се изострили. Красавицата присъства на няколко мача на „гражданите" в компанията на вече бившата си половинка по времето, когато Балотели лекуваше контузия, но след завръщането си в Италия узнава, че футболистът има паралелна връзка с друго момиче, и му бие шута.
„Между нас всичко приключи. Чувахме се по телефона, той ми изпращаше съобщения, но като разбрах, че поддържа друга връзка, сложих край", разкрива Емилия. Освен това Балотели бил и страшно ревнив, що се отнася до медийните изяви на приятелката си, и със сигурност не знае какво означава думата “джентълмен”.
За да си отмъсти на Мелиса, Балотели й изпраща съобщение в ТВ ефир, докато тя има участие в популярната в Италия шоупрограма Chiambretti Night. Докато текат рекламите, Емилия разказва историята на връзката си с Балотели, който в същото време й пуска sms, с който приключва връзката между тях. "Той е ревниво и глупаво изчадие", коментира постъпката му манекенката.
Бившата на Балотели: Той е ревниво и глупаво изчадие
