Близка на Берлускони се съблича за Рома (снимки)

Близка на Берлускони се съблича за Рома (снимки)

„Станах фен на Рома, защото Рим беше първият град, който посетих след пристигането ми в Италия"

29-годишната Лола Понсе е сред най-популярните жени в Аржентина. Красивата певица е печелила престижния италиански фестивал Сан Ремо през 2008 г.

Апетитната Лола е близка приятелка на президента на Милан Силвио Берлускони, като често е присъствала на прословутите му партита. Говори се даже, че двамата са били повече от близки. Тя обаче не е фен на Милан, а на друг италиански отбор - Рома.

„Станах фен на Рома, защото Рим беше първият град, който посетих след пристигането ми в Италия. Това е моят втори дом", споделя Лола.

Тя дори обеща да свали дрехите си в чест на „вълците", ако отборът стане шампион, което може би ще стимулира момчетата на Луис Енрике за предстоящия сезон в Серия „А". Освен на Франческо Тоти Лола е страстен фен на сърфа и всяка свободна минута е върху дъската.

„Чувствам се ужасно свободна и силна, когато съм върху сърфа, а пред мен е само необятното водно пространство", разкрива още красивата аржентинка.

Лола е участвала в различни шоупрограми като „Байландо", „Биг Брадър". Чаровницата признава, че е останала разочарована от представянето на „гаучосите" на Копа Америка, на който именно Аржентина беше домакин и отпадна на осминафиналите от Уругвай.

Интер и Милан забраниха достъп до стадиона на фенове заради връзки с мафията

Интер Милано и Милан забраниха достъпа на стадиона си на хиляди свои фенове от ултрас групите за новия сезон, написа вестник "Кориере дела Сера".

ЦСКА за Димитър Пенев: Ти си нашият вечен номер 1

„Благодарим ти за всичко“, пишат „червените“ за юбиляря

ЧРД! Пената на 80! Незабравими ЛАФОВЕ

Днес една от най-емблематичните фигури в българския футбол и спорт избощо празнува рожден ден!

Вики Томова се сгоди

Виктория Томова се сгоди! Щастливата новина разкри лично първата ракета на България при жените.

Смъртоносно оръжие надъха Левски и Наско Сираков (СНИМКИ)

Холивудските легенди Мел Гибсън и Дани Гловър демонстрираха голямо уважение към Левски и мажоритарния собственик на клуба Наско Сираков точно преди старта на „сините“ в Лига Европа срещу Апоел Беер Шева

Турнир по падел тенис в София на кортове като на Кристиано Роналдо

80 двойки от България, Аржентина, Чили, Италия, Дания, Гърция, Нидерландия, Франция, Великобритания са заявили участие в първото издание на турнира по падел тенис „Ая Опън Къп“ на новите кортове в квартал „Дианабад“.

Делото срещу Промес отложено за 2026 г.

Бившият национал на Нидерландия е осъден за съучастие в контрабанда на кокаин

Трагедия: Боксьор почина внезапно след мач

Полицията разследва случая с Педро Антонио Родригес

Нови важни подробности около трагедията с Жота

Футболистът на Ливърпул управлявал автомобила