Черната Златка вече е висшистка

Черната Златка вече е висшистка

Zlatka Black вече може да се похвали, че е висшистка. Плеймейтката се дипломира във Варна със специалност "Финанси", въпреки всеобщото мнение, че красивите жени не са умни

Zlatka Black вече може да се похвали, че е висшистка. Плеймейтката се дипломира във Варна със специалност "Финанси", въпреки всеобщото мнение, че красивите жени не са умни. Бургаската плеймейтка, която е гадже на шампиона по бойно самбо Благой Иванов, сподели, че не иска да парадира с бакалавърската си степен, защото много "ВИП персони" преди нея са се самоизтъквали, но разкри, че се гордее със себе си. Тя дори смята да запише и магистратура, но все още не бърза. Засега на преден план са изявите й като модел.

Златка призна още, че любимият й Благо много й липсва и може да го посети в Америка през летния сезон, когато е време за почивка и отдих.

Междувременно се разбра, че Димитрова ще води авторска рубрика в новото предаване на Емил Кошлуков по TV7. Всеки уикенд сексапилната бургазлийка ще има своите 15 минути слава, по време на които ще нищи обществено значими теми.

"Няма да е нищо жълто или да има клюкини. Темите ще са сериозни", сподели пред bliasak.bg Златка. Бъдещата водеща няма да има гости в студиото, а сама ще говори за нещата, които интересуват нея и зрителите й. 
Интер и Милан забраниха достъп до стадиона на фенове заради връзки с мафията

Интер Милано и Милан забраниха достъпа на стадиона си на хиляди свои фенове от ултрас групите за новия сезон, написа вестник "Кориере дела Сера".

ЦСКА за Димитър Пенев: Ти си нашият вечен номер 1

„Благодарим ти за всичко“, пишат „червените“ за юбиляря

ЧРД! Пената на 80! Незабравими ЛАФОВЕ

Днес една от най-емблематичните фигури в българския футбол и спорт избощо празнува рожден ден!

Вики Томова се сгоди

Виктория Томова се сгоди! Щастливата новина разкри лично първата ракета на България при жените.

Смъртоносно оръжие надъха Левски и Наско Сираков (СНИМКИ)

Холивудските легенди Мел Гибсън и Дани Гловър демонстрираха голямо уважение към Левски и мажоритарния собственик на клуба Наско Сираков точно преди старта на „сините“ в Лига Европа срещу Апоел Беер Шева

Турнир по падел тенис в София на кортове като на Кристиано Роналдо

80 двойки от България, Аржентина, Чили, Италия, Дания, Гърция, Нидерландия, Франция, Великобритания са заявили участие в първото издание на турнира по падел тенис „Ая Опън Къп“ на новите кортове в квартал „Дианабад“.

Делото срещу Промес отложено за 2026 г.

Бившият национал на Нидерландия е осъден за съучастие в контрабанда на кокаин

Трагедия: Боксьор почина внезапно след мач

Полицията разследва случая с Педро Антонио Родригес

Нови важни подробности около трагедията с Жота

Футболистът на Ливърпул управлявал автомобила