Фърдинанд препоръча Бербо за „Кръстника 4”

Фърдинанд препоръча Бербо за „Кръстника 4”

Английският национален защитник на Манчестър Юнайтед Рио Фърдинанд заяви, че българския нападател на тима Димитър Бербатов е идеалният вариант за Франсис Форд Копола, ако известният режисьор реши да прави четвърта част на "Кръстника".

Английският национален защитник на Манчестър Юнайтед Рио Фърдинанд заяви, че българския нападател на тима Димитър Бербатов е идеалният вариант за Франсис Форд Копола, ако известният режисьор реши да прави четвърта част на "Кръстника".
Фърдинанд, който даде интервю за новото издание на списание "GQ", бе попитан за това кой според него би бил идеалният вариант да изиграе главната роля в евентуално продължение на легендарния филм. Фърдинанд заяви:

"Ако трябваше да направя "Кръстника IV", аз щях да използвам Димитър Бербатов като мафиотски бос". Българският голмайстор, който води в листата на топ стрелците в английския елит, винаги е казвал, че обича да гледа трилогията на Франсис Форд Копола. Капитанът на Англия обаче смята, че Берба може да се конкурира на екрана със звезди като Ал Пачино и Робърт Де Ниро.

Бранителят на "червените дяволи" допълни: "Той изглежда едно към едно като Анди Гарсия, а през половината време дори смята, че участва в поредицата 'Кръстника'".

Фърдинанд, който има доста активности извън футбола, правейки интернет списание, пишейки редовно в "туитър" и продуцирайки филми, сподели и какво според него може да направи "Кръстника IV" бокс офис хит: "Разбира се, най-важното нещо е да имаш добър сценарий. След това ти трябва човек, който да изглежда като гангстер, тоест Берба". 

Ламин Ямал се раздели с половинката в живота си

Труден месец за младата звезда на Барселона

ЦСКА посрещна победителите от „Вечерта на добродетелите“ (ВИДЕО)

„Щастливи сме, че на добрината им отговорихме с жест, който ще помнят дълго“, пишат от ЦСКА

Аржентинската банка представи монета, посветена на Мондиал 2026

Монетата е изработена от сребро и има символична номинална стойност от 10 долара

Шакира получи пост във ФИФА

Шакира и The Weeknd са новите членове на Борда за образование на FIFA Global Citizen Education, който ще работи активно преди Световното първенство по футбол през 2026

Икономката на Икер Касияс го ограби

Бившият вратар на Реал Мадрид Икер Касияс стана жертва на прецизно планиран обир, извършен от хора, на които до този момент имаше най-голямо доверие

efbet Лига с нов сайт, модерна визия и още по-близо до феновете

Със старта на efbetleague.com се поставя началото на нова дигитална ера за българския футбо

ЦСКА поздрави Бусато за 35-ия му рожден ден

Вратарят на ЦСКА Густаво Бусато навършва 35 години днес и от клуба го поздравиха за празника му.

Наследниците на Марадона пускат сувенири с неговото име

Петимата наследници на футболната легенда Диего Марадона, който почина през 2020, подписаха договор за ексклузивно партньорство с шведския предприемач с ирански корени Аш Пурнури и компанията му Electra Global за комерсиаризация на продуктите с марката на Марадона.

Журналисти представиха неизвестни факти за футбола в Търново

Неизвестни досега факти за 100-годишната история на футбола във Велико Търново публикуваха в съвместна книга двамата дългогодишни журналисти Анатоли Петров и Иван Тодоров.