Футболният отбор на МФ разгроми МЗХ с 15-2

Футболният отбор на МФ разгроми МЗХ с 15-2

В следващия двубой след седмица футболният отбор на МФ ще гони непостижимата до този момент десета поредна победа срещу старите си познайници от Министерски съвет

В тренировъчно темпо футболният тим на МФ в състав Кирил Евтимов-Ван Нистелрой, Велин Пеев-Ибрахимович, Станислав Славов-Фара, Христо Камарски-Гатузо, Ники Милев-Пажин и Ивайло Соколов-Пирес разгроми колегите си от МЗХ в състав Миро Панков-Зико, Павлин Белчев-Многоръкия, Тони Аспарухов-Гунди, Севгин Ахмед-Диаманти, Боби Асенов-Свръхзвуковия, Борис Хаджитонев-Гонзо и Стефко Кожухаров-Кожуха с 15-2.

Със същия резултат през месец май нашите момчета победиха и Агенцията за инвестиции. Въпреки, че МФ поведе още в 8-та секунда с кинжален удар на представителя на д-я „Национален фонд” Кирил Евтимов, отборът на МЗХ стоеше добре на зеления килим и упражняваше някакъв отпор на безспирните набези на Ибрахомович и компания. След няколко разменени атаки хеттрик на Велин Пеев и ответни попадения на Гунди и Гонзо резултата бе закован в полза на МФ с 5-2 за около 10 минути. След като получиха насоки от съветника на отбора Калоян Димитров финансистите намалиха оборотите с около 78%, контролираха развоя на събитията, а играта до края на полувремето бе равностойна, носейки резултат 6-2 в полза на МФ.

След няколко вътрешни смени в началото на втората част отборът на земеделците се опита да се върне в мача, но това само накара МФ да превключи предавката с 2 степени нагоре. Последва вулкан от нестихващи атаки в посока на противника. В крайна сметка след последния съдийски сигнал светлинното табло на спортен комплекс „Заимов” показа добре познатия резултат 15-2. За МФ със седем гола се отчете Велин Пеев, с още 5 го подпомогна и Кирил Евтимов. Камарски с 2 и Ники Милев с 1 гол допринесоха за деветата безпрецедентна поредна победа за нашето ведомство. Независимо от тежкото поражение за МЗХ двата тима се събраха заедно след мача да гледат двубоите от „Шампионска лига”, доказвайки неписаното правило, че за добрите обноски и приятелство е без значение резултатът.


В следващия двубой след седмица футболният отбор на МФ ще гони непостижимата до този момент десета поредна победа срещу старите си познайници от Министерски съвет. Мачът се очаква да бъде зрелищен предвид добрият опит на двата тима.
Актьор хвали треньора на Левски

Актьорът Кирил Ефремов никога не е криел  пристрастията си към Левски. Той често дава своето искрено мнение за представянето на тима за читателите на „Мач Телеграф“. Сега го потърсихме да коментира впечатленията си от бурната „синя“ есен. 

ЦСКА обяви победа в интернет

Ръководството на ЦСКА се похвали, че новото мобилно приложение на клуба се е превърнало в най-сваляното такова у нас.

Кристиано Роналдо ще участва в "Бързи и Яростни"?

Актьорът Вин Дизел загатна, че футболната суперзвезда Кристиано Роналдо може да се появи във финалния филм от поредицата "Бързи и яростни" – с работно заглавие Fast X: Part Two

Николета Лозанова пак подпали мрежата

Плеймейтката Николета Лозанова отново вдигна градусите в социалните мрежи.

Честито! Бебе в Левски

Левски съобщи радостна новина за „синята“ общност – семейството на клуба се увеличи с още един член.

Приятели на Любо Пенев организират благотворителен турнир и търг в негова подкрепа

В дните преди Коледа

ЦСКА пусна в продажба книгата "Славната армейска чета"

ЦСКА пусна в продажба книга, посветена на първия период на Димитър Пенев като старши треньор на отбора между 12 декември 1985 и 26 август 1990 г.

Полумаратонец ще бяга 21 км назад в Несебър

Полумаратонът на Несебър тази година обещава необичайна гледка, каквато рядко се вижда на подобни събития.

4 години затвор за жена, изнудвала легенда на Тотнъм

Жена от Южна Корея бе осъдена на четири години затвор за това, че е изнудвала капитана на националния тим Хюн-мин Сон, който е със статут на легенда и в английския Тотнъм.