Голям гаф - Левски пак забрави за Шампионска лига

Голям гаф - Левски пак забрави за Шампионска лига

"Сините" за втора поредна година не

Между декларации и атака по съдиите, ръководството на Левски пропусна да отбележи годишнината от историческото влизане на отбора в груповата фаза на Шампионска лига. 

За втора поредна година датата 23 август означава за шефовете на стадион "Георги Аспарухов"...рожден ден на Георги Чиликов.

А на този ден преди 18 години столичният гранд стана първият роден отбор, пробил до групите на Шампионска лига.

Равенство 2:2 с Киево във Верона изстреля 26-кратните шампиони сред най-добрите в Европа и под ярките прожектори на най-комерсиалния клубен турнир.

Химнът на Шампионска лига за пръв път прозвуча у нас, за радост на половин България, а у нас дойдоха колоси като Челси, Барселона и тогавашният шампион на Германия Вердер.

Важно е да се отбележи, че през годините сайтът и фейсбук страницата на Левски са припомняли този паметен миг в българския футбол.

Въпросът е защо сега не го направи?

Треньор тогава бе Станимир Стоилов, който сега е в обтегнати отношения със собственика Наско Сираков. Не е ясно обаче дали това е причината за "синия" пропуск...

Легендите от Iron Maiden играха футбол на „Герена“

Всеки един от участниците в мача получи специален подарък за спомен от събитието

Дара поздрави Сашо Везенков

Дара поздрави специално Александър Везенков по повод големия успех на неговия Олимпиакос в Евролига.

ВОЙНАТА В МАХАЛИТЕ СПРЯ! Иван Пашов обедини враждуващи общности след 20 години напрежение

Над 700 души – състезатели, семейства, деца и зрители – се събраха на мащабен спортен турнир, организиран от Иван Пашов и фондация „Съвет за спортно развитие - Пловдив“, в събитие, което мнозина вече определят като историческо за ромските и турски квартали.

Везенков за Евровизия: Направо ги убихме!

„Първи сме и по гласове от жури, и по гласове от публика. Беше супер!"

Роналдо взриви буря в интернет

В центъра на празненствата попадна авиокомпанията Ryanair.

Норвегия либерализира продажбата на алкохол през нощта по време на Мондиал 2026

Полицията в Осло обаче предупреди, че тази либерализация няма да се отрази добре