Камбуров давал 1500 лв. за секс

Камбуров давал 1500 лв. за секс

Мис Плейбой за 2009 година Светлана Василева разкри интересни подробности около аферите си с известни футболисти в "Шоуто на Иван и Андрей". Най-интересната история е свързана с екснападателя на Локо София и националния отбор Мартин Камбуров.

Мис Плейбой за 2009 година Светлана Василева разкри интересни подробности около аферите си с известни футболисти в "Шоуто на Иван и Андрей". Най-интересната история е свързана с екснападателя на Локо София и националния отбор Мартин Камбуров.
 
Тя потвърди слуховете, че роденият в Пазарджик голаджия я е поръчал за 1500 лева, като е искал да играят роли -той да е гинеколог, а тя да бъде негова пациентка.
 
За атакуващия халф на Левски Дарко Тасевски Светлана изрази мнение, че е добър любовник и с добро сърце. "Въобще във всичко се справя много успешно", каза тя.
 
Василева отрече да е имала афера с бившия капитан на Литекс Ивелин Попов. С него били само приятели. Относно Георги Иванов-Гонзо моделката бе категорична, че не е била в интимни отношения с него и също го уважава като приятел.
 

На въпрос коя е "най-невъзпитаната" сума, която са й предлагали за секс, хубавицата отвърна "10 хиляди лева, но ги отказах". 

Топ 5 на най-сексапилните волейболисти на Световното

Действащият шампион Италия ще защитава трофея си

Избраха за №1 гол, отменен от ВАР

18-годишният полузащитник на Фулъм Джош Кинг може и да беше лишен от първия си гол във Висшата лига заради противоречиво решение на системата за видеоарбитраж-ВАР през миналия месец, но ударът му срещу Челси беше избран за попадение номер 1 за клуба за месец август, съобщиха от лондонския отбор, цитирани от агенция "Ройтерс".

Уотфорд със специален екип, бивш ас на Левски пред дебют

За предстоящия мач срещу Блекбърн в събота

Варна събира над 120 класически автомобила за конкурс за елегантност на ретро автомобили (СНИМКИ)

Конкурсът започва в 10:30 ч. и ще продължи до около 16:30 ч. на 13 септември.

Треньорът на ПСЖ се оперира след падане с колело

Луис Енрике счупи ключицата си при инцидент с велосипед

Ламин Ямал си забрави златна верижка на "Васил Левски"

Звездата все пак се сети навреме и се върна в съблекалнята

Варна посреща Националния конкурс за елегантност на ретро автомобили „Николай Колев-Бижуто“

На 13 септември входът на Морската градина ще се превърне в сцена на стил, история и блясък

Метрото в София с удължено работно време за България – Испания

БФС с важни подробности за световната квалификация, стадионът отваря в 19:45 часа

Валери Божинов става учител по физическо възпитание? (ВИДЕО)

Нова страхотна инициатива на Божинов