Лотар доведе и фрау Матеус

Лотар доведе и фрау Матеус

Само 3 дни след като за първи път се появи в Германия със съпругата си след раздялата, националният селекционер на България Лотар Матеус я доведе и у нас.

Само 3 дни след като за първи път се появи в Германия със съпругата си след раздялата, националният селекционер на България Лотар Матеус я доведе и у нас. Едно от най-големите имена в световния футбол и ослепителната украинка Лиляна ще останат до вторник. Лотар ще изгледа няколко мача от 11-ия кръг на “А” група, като вероятно на тях ще присъства и неговата четвърта жена. Зрителите на мача “Славия” - “Сливен” в Овча купел вчера се разминаха с шанса първи да изплакнат око с по-младата с 26 г. от Матеус Лиляна. Причина за това стана закъснение на полета от Мюнхен. По разписание самолетът трябваше да кацне малко преди 16 ч, а направо от летището бляскавата двойка да се отправи към стадион “Славия”.
 
През лятото Лотар и украинският модел се разделиха, след като Лиляна бе снимана от папараци да се целува с породист италианец на яхта край остров Сардиния. След като подписа договора си като национален селекционер на България обаче, Матеус започна пак да се появява с нея.


В сряда при промоцията на нов мобилен телефон в Берлин той призна, че й е простил изневярата. 

Официално: Бекъм бе удостоен с рицарско звание

За заслуги в спорта и благотворителната си дейност

Христо Янев вдигна духа в ЦСКА преди Левски с визита на „Българска армия“ (ВИДЕО)

„Ние сме част от голям клуб и всеки от нас трябва да оцени този момент“, заяви треньорът на реконструиращия се стадион

Стоичков претърпя операция

Камата благодари на медиците

Ламин Ямал се раздели с половинката в живота си

Труден месец за младата звезда на Барселона

ЦСКА посрещна победителите от „Вечерта на добродетелите“ (ВИДЕО)

„Щастливи сме, че на добрината им отговорихме с жест, който ще помнят дълго“, пишат от ЦСКА

Аржентинската банка представи монета, посветена на Мондиал 2026

Монетата е изработена от сребро и има символична номинална стойност от 10 долара

Шакира получи пост във ФИФА

Шакира и The Weeknd са новите членове на Борда за образование на FIFA Global Citizen Education, който ще работи активно преди Световното първенство по футбол през 2026

Икономката на Икер Касияс го ограби

Бившият вратар на Реал Мадрид Икер Касияс стана жертва на прецизно планиран обир, извършен от хора, на които до този момент имаше най-голямо доверие

efbet Лига с нов сайт, модерна визия и още по-близо до феновете

Със старта на efbetleague.com се поставя началото на нова дигитална ера за българския футбо