Луси обеща стриптийз при титла на английски отбор в Европа

Луси обеща стриптийз при титла на английски отбор в Европа

Луси обеща стриптийз при титла на английски отбор в Европа

Неустоимото тяло от вече закритата Трета страница на „Сън" - Луси Пиндър, обеща стриптийз, ако английски отбор вземе поне една от двете купи в Европа през настоящия сезон. Прелъстителката от Уинчестър, която на нашия Игнажден (20 декември) ще чукне 33, е заклета фенка на футбола. 

 

През 2009-а тя направи умопомрачителна сесия, в която остана само по фланелките на грандовете във Висшата лига. Тогава я обявиха за тяло №1 на Премиърлийг.

 

Сега условието да остане така, както майка я е родила, е английски тим да спечели или Шампионската лига, или Лига Европа. „Пипаш купа, пипаш Луси", написа палавницата в социалната мрежа Инстаграм.

 

Карлос Насар замени гимнастичка с волейболистка

Световният рекордьор залитна по състезателка на ЦСКА

Фронтменът на Iron Maiden се състезава на турнира по фехтовка

Брус Дикинсън винаги е бил известен не само с това, че е водещ вокалист на британската рок група Iron Maiden, но и с широк спектър от възможности като пилот-авиатор, историк, както и с дълбоката си любов към фехтовката.

„Феникс на доброто“ с ново дългосрочно партньорство с „Очи на 4 лапи“

Фондация „Очи на 4 лапи“ има над 20 години опит в обучението на кучета водачи и асистенти и успешно реализира 107 дипломирани кучета – всяко от тях станало част от живота на човек в нужда.

ЦСКА представи третия си екип – изцяло черен

С изчистена черна визия и фини акценти

Посветиха песен на Левски

В нея участва звездата на българския рок Звездомир Керемидчиев-Звезди

Член на Изпълкома и адвокат на Черно море празнува рожден ден днес

Днес Михаил Статев навършва 47 години

Бивш нападател на Левски впечатли с танц (ВИДЕО)

Рикардиньо на плейоф в Шампионска лига

Испански клуб постави комичен трансферен рекорд

Клубът привлече и освободи футболист в рамките на 4 часа

Бивш футболист обяви: В Буднеслигата има много гей двойки, да се покажат

В германската футболна Бундеслига има множество гей двойки, заяви бившият младежки национал на страната Маркус Урбан, цитиран от агенция ДПА. Вече 53-годишният бивш играч добави, че е крайно време те да се покажат пред обществото.