Меси покри татуировките си на левия крак

Меси покри татуировките си на левия крак

Меси покри татуировките си на левия крак

Вечният характер на татуировките понякога играе лоши шеги, дори на футболните звезди. И докато някои от тях предпочитат да действат деликатно и да променят само част от рисунката върху кожата си, то Лионел Меси го прави със замах.

 

По време на последната тренировка на аржентинския национален отбор, футболистът на "Барселона" втрещи всички с татуировката на левия си крак. До скоро върху него се виждаха меч, крила, цветя и топка. Сега обаче те са закрити с черен фон, наподобяващ чорап.

 

Меси е запазил само името и ръчичките на сина си Тиаго, както и номер 10, с който играе.

 

Промяната е скорошна, тъй като преди месец футболистът на "Барселона" позира гордо с предишните рисунки.

 

Меси е отявлен любител на рисунките по тялото. Дясната му ръка също е изрисувана цялата.

 

Едва ли обаче съотборниците му са отделили много време на новата татуировка. Отборът на Аржентина ще се изправи срещу Бразилия в мач от квалификациите за световното първенство в Русия през 2018 г. Срещата е на 10 ноември.

 

Бразилия е на първо място във временното класиране с 21 точки, докато Меси и компания са едва шести със 16 точки.

Карлос Насар замени гимнастичка с волейболистка

Световният рекордьор залитна по състезателка на ЦСКА

Фронтменът на Iron Maiden се състезава на турнира по фехтовка

Брус Дикинсън винаги е бил известен не само с това, че е водещ вокалист на британската рок група Iron Maiden, но и с широк спектър от възможности като пилот-авиатор, историк, както и с дълбоката си любов към фехтовката.

„Феникс на доброто“ с ново дългосрочно партньорство с „Очи на 4 лапи“

Фондация „Очи на 4 лапи“ има над 20 години опит в обучението на кучета водачи и асистенти и успешно реализира 107 дипломирани кучета – всяко от тях станало част от живота на човек в нужда.

ЦСКА представи третия си екип – изцяло черен

С изчистена черна визия и фини акценти

Посветиха песен на Левски

В нея участва звездата на българския рок Звездомир Керемидчиев-Звезди

Член на Изпълкома и адвокат на Черно море празнува рожден ден днес

Днес Михаил Статев навършва 47 години

Бивш нападател на Левски впечатли с танц (ВИДЕО)

Рикардиньо на плейоф в Шампионска лига

Испански клуб постави комичен трансферен рекорд

Клубът привлече и освободи футболист в рамките на 4 часа

Бивш футболист обяви: В Буднеслигата има много гей двойки, да се покажат

В германската футболна Бундеслига има множество гей двойки, заяви бившият младежки национал на страната Маркус Урбан, цитиран от агенция ДПА. Вече 53-годишният бивш играч добави, че е крайно време те да се покажат пред обществото.