Над 800 деца украсиха коледната елха с Лудогорец

Над 800 деца украсиха коледната елха с Лудогорец

Особено голям интерес предизвикаха футболистите

Над 800 деца взеха участие в конкурса „Украси Коледната елха с Лудогорец”. Събитието се проведе на клубната базата на орлите. Малчуганите имаха възможност да декорират коледното дръвче с помощта на своите любими футболисти и да участват във футболен турнир.

Конкурсът предизвика голям интерес, като в него взеха участие и всички детски градини от община Разград.  Най- малките участници бяха зарадвани с множество подаръци. На всяко дете бе подарено официално шалче на клуба и картичка с клубна снимка.

Коледното дръвче грейна в многоцветни гирлянди и красиво изработени играчки. Усмивките не слизаха от лицата на децата.  Особено голям интерес предизвикаха футболистите, като малки и големи фенове искаха автографи, а фотоапаратите не спираха да снимат. Целият треньорски щаб и футболистите от А отбора отправиха коледни пожелания към присъстващите. Децата им благодариха с танц и изпълнение на коледни песни. 

След украсяването на елхата започна футболния турнир. На едно от игрищата в базата  бе проведен мач на малки вратички. Деца и родители се забавляваха и бележеха гол след гол. Победителите от турнира получиха, като подарък  официална клубна топка.

„Да украсим елхата с Лудогорец”  подари добро настроение и много усмивки на всички взели участие.

Мондиал 2026 счупи рекорд за автоголове

Досегашният рекорд се държеше от Мондиал 2018

Буря заплашва началното на Аржентина - Кабо Верде

Има вероятност срещата да започне със забавяне

В Норвегия започнаха да кръщават децата си на Холанд

Двойка от норвежко село кръсти новороденото си бебе на футболната звезда Ерлинг Холанд на фона на емоциите в цялата страна, съпровождащи Световното първенство в Северна Америка, съобщи телевизионният канал TV2.

Шампион с Берое и синът му сред задържаните за измама с евросредства

Легендата на Берое и бивш футболист на Левски Васил Драголов, както и синът му Виктор Драголов, са сред задържаните при разследване на Европейската прокуратура за предполагаема измама с европейски средства, съобщава Телевизия Стара Загора

Паузите за хидратация - златна мина за Дейвид Бекъм

Докато паузите за хидратация на Мондиал 2026 продължават да предизвикват недоволство сред феновете, за Дейвид Бекъм те се превърнаха в истинска златна мина.

Ново шоу на Джокович! Прави се на ранен (ВИДЕО)

Вижте какво направи сърбинът