Неймар отказа да плати гаранцията на Дани Алвеш

Неймар отказа да плати гаранцията на Дани Алвеш

Тя е в размер на 1 милион евро

Бащата на футболната звезда Неймар каза, че семейството му няма да плати един милион евро, необходими за освобождаването на Дани Алвеш от испански затвор, където бившият бразилски защитник чака резултата от обжалването на присъдата му за изнасилване.

Неймар да Силва Сантос каза в изявление от името на семейството си, че са подкрепили финансово Алвеш по време на процеса срещу него, но че няма да го правят отново сега, след като бившият играч беше признат за виновен в изнасилването на жена в нощен клуб в Барселона през 2022 г.

„За нас, за моето семейство, този въпрос приключи. Точка“, каза Неймар да Силва Сантос.

40-годишният Алвеш беше осъден на четири години и шест месеца затвор. Той е задържан зад решетките край Барселона.

Бащата на Неймар не уточни колко са дали на Алвеш, но добави, че сега е „различна ситуация“, тъй като тричленният състав в провинциалния съд на Барселона се произнесе срещу Алвеш.

„С решението на испанския съд за осъждането му има спекулации и опит да се свърже моето име и името на сина ми с въпрос, който вече не е в нашия обсег“, каза бащата на Неймар в изявлението на семейството.

Той добави, че се надява Алвеш "да намери всички отговори, които търси в собственото си семейство".

Ботев (Пд) изненада ученици

Тодор Неделев и съотборниците му раздават подаръци в класните стаи

"Ергенът: Разпродажба на ценности" – Колко струва един българин в ефира на bTV?

Притеснява ли ни как телевизията превърна пошлостта, меркантилността и липсата на ценности в най-лесния билет за слава и „българска мечта“ – докато истинските добродетели изчезват от малкия екран?

Варна тази събота е домакин на Националния конкурс за елегантност „Николай Колев – Бижуто“

Най-красивите ретроавтомобили ще бъдат на входа на Морската градина от 10:30 ч.

Топ 5 на най-сексапилните волейболисти на Световното

Действащият шампион Италия ще защитава трофея си

Избраха за №1 гол, отменен от ВАР

18-годишният полузащитник на Фулъм Джош Кинг може и да беше лишен от първия си гол във Висшата лига заради противоречиво решение на системата за видеоарбитраж-ВАР през миналия месец, но ударът му срещу Челси беше избран за попадение номер 1 за клуба за месец август, съобщиха от лондонския отбор, цитирани от агенция "Ройтерс".

Уотфорд със специален екип, бивш ас на Левски пред дебют

За предстоящия мач срещу Блекбърн в събота

Варна събира над 120 класически автомобила за конкурс за елегантност на ретро автомобили (СНИМКИ)

Конкурсът започва в 10:30 ч. и ще продължи до около 16:30 ч. на 13 септември.

Треньорът на ПСЖ се оперира след падане с колело

Луис Енрике счупи ключицата си при инцидент с велосипед

Ламин Ямал си забрави златна верижка на "Васил Левски"

Звездата все пак се сети навреме и се върна в съблекалнята