Пиян селски бос отправи оферта за Меси, наказаха го за половин година

Пиян селски бос отправи оферта за Меси, наказаха го за половин година

„Това бе шега. Исках просто да се пошегувам с приятелите, а сега ще трябва да стоя доста време в бара”, аяви президентът на аматьорския Борне

Президентът на френския аматьорски тим Борне - Седрик Енжора, изпратил официална оферта за звездата на Барселона Лионел Меси след почерпка в местна кръчма, съобщиха от Френската Футболна Федерация (ФФФ).

Централата обаче логично сметнала офертата от селския тим за несериозна и вместо да я прати на каталунците, наказа Енжора за половин година. Борне е отбор от село със същото име, което има население от… 400 жители.

Тимът връчил офертата за привличането на Футболист номер едно през последните две години на ФФФ миналата седмицата, а снощи говорителят на централата Ив Бежон обяви, че тези "шеги" не могат да бъдат толерирани и наказа Енжора с отстраняване.

Самият бос на клуба пък заяви: „Това бе шега. Исках просто да се пошегувам с приятелите, а сега ще трябва да стоя доста време в бара.”

Аржентинската банка представи монета, посветена на Мондиал 2026

Монетата е изработена от сребро и има символична номинална стойност от 10 долара

Шакира получи пост във ФИФА

Шакира и The Weeknd са новите членове на Борда за образование на FIFA Global Citizen Education, който ще работи активно преди Световното първенство по футбол през 2026

Икономката на Икер Касияс го ограби

Бившият вратар на Реал Мадрид Икер Касияс стана жертва на прецизно планиран обир, извършен от хора, на които до този момент имаше най-голямо доверие

efbet Лига с нов сайт, модерна визия и още по-близо до феновете

Със старта на efbetleague.com се поставя началото на нова дигитална ера за българския футбо

ЦСКА поздрави Бусато за 35-ия му рожден ден

Вратарят на ЦСКА Густаво Бусато навършва 35 години днес и от клуба го поздравиха за празника му.

Наследниците на Марадона пускат сувенири с неговото име

Петимата наследници на футболната легенда Диего Марадона, който почина през 2020, подписаха договор за ексклузивно партньорство с шведския предприемач с ирански корени Аш Пурнури и компанията му Electra Global за комерсиаризация на продуктите с марката на Марадона.

Журналисти представиха неизвестни факти за футбола в Търново

Неизвестни досега факти за 100-годишната история на футбола във Велико Търново публикуваха в съвместна книга двамата дългогодишни журналисти Анатоли Петров и Иван Тодоров.

Ямал и гаджето му подлудиха мрежата (ВИДЕО)

Звездата на Барселона Ламин Ямал не спира да бъде в центъра на вниманието – този път не с футболни подвизи, а с участие в музикално видео заедно с приятелката си, аржентинската певица Ники Никол.

Фенове на Селтик прекъснаха мач от елита с портокали и тенис топки по терена (ВИДЕО)

Дънди победи шампионите с 2:0