Сандра си пада по уверените мъже и покера (ВИДЕО+СНИМКИ)

Сандра си пада по уверените мъже и покера (ВИДЕО+СНИМКИ)

Унгарката цени най-много приятелите и пътешествията

Жените, които си падат по хазарта, са истинска тръпка за силния пол, а какво по-хубаво от модел на Playboy, който знае как да умножава чиповете...

Такъв е случаят с унгарската красавица Сандра, която през 2012-а стана „Плеймейт на годината” в Унгария, а после проби и в Германия, където стана №1 за януари през 2013-а.

Меките топли очи, изящното тяло и пищните гърди не бива да заблуждават, защото брюнетката не е никак невинна. „Много съм горда от постиженията си в кариерата като модел, но най-важните неща в живота ми са моите приятели и пътешествията”, разказва Сандра, чиято страст е покерът.

„Любимото ми място за пътешествия е Бали, но спечелих много пари в казината на Лас Вегас”, разказва хубавицата.

Тя споделя и какво я привлича в един мъж. „Подходящият мъж ме кара да се чувствам като жена. Нищо не ме кара да се чувствам по-секси от мъж, който знае какво иска и как да го постигне”. 
Изкуствен интелект пази тенисистите в социалните мрежи

Най-добрите тенисисти са били защитени от над 162 000 коментара в социалните мрежи, съдържащи "сериозни" обиди през първата година на инициативата на АТП за безопасен спорт, задвижвана от изкуствен интелект, съобщиха от организацията.

Бончо Генчев: Избягах от България след разговор с Илия Павлов (ВИДЕО)

Бившият нападател се върна към началото на футболния си път

Вуелтата - третата колоездачна обиколка или нещо повече?

Любопитна информация за Вуелтата преди нейното начало

Карлос Насар замени гимнастичка с волейболистка

Световният рекордьор залитна по състезателка на ЦСКА

Фронтменът на Iron Maiden се състезава на турнира по фехтовка

Брус Дикинсън винаги е бил известен не само с това, че е водещ вокалист на британската рок група Iron Maiden, но и с широк спектър от възможности като пилот-авиатор, историк, както и с дълбоката си любов към фехтовката.

„Феникс на доброто“ с ново дългосрочно партньорство с „Очи на 4 лапи“

Фондация „Очи на 4 лапи“ има над 20 години опит в обучението на кучета водачи и асистенти и успешно реализира 107 дипломирани кучета – всяко от тях станало част от живота на човек в нужда.

ЦСКА представи третия си екип – изцяло черен

С изчистена черна визия и фини акценти

Посветиха песен на Левски

В нея участва звездата на българския рок Звездомир Керемидчиев-Звезди

Член на Изпълкома и адвокат на Черно море празнува рожден ден днес

Днес Михаил Статев навършва 47 години