Сексбомба ще изгрее в ефира Копа Америка (снимки)

Сексбомба ще изгрее в ефира Копа Америка (снимки)

Аржентина се готви да чуе оценката на Силвина Луна за бившето й гадже Фернандо Гаго

Какво може да не рейтинга на една телевизия? Вечерно шоу, хитов сериал или интервю със световна звезда? Нито едно от изброените попадения не може да се сравни със секс6ом6а зад микрофона.

 

Такъв удар   ще направи аржентинската национална телевизия „Телефе". Каналът е ангажирал като коментатор за мачовете   от Копа Америка, една от най-желаните жени в страната. Става въпрос за   Силвина Луна. Въпреки че вече е на 31, тя продължава да изглежда заше-метително, най-вече заради изкусителния си бюст и сластния си поглед.

Със сигурност аржентинските фенове ще бъдат разтопени и от гласа, и от визията на Луна. Особено интригуващи  са евентуалните   коментари, които тя би дала    за играта на бившето си гадже Фернандо Гаго. Халфът на Реал (Мадрид), който е двукратен шампион на Испания и също толкова пъти първенец на Аржентина  с Бока Хуниорс, попадна в разширения състав от 31 души на Батиста.

Любовта между Луна и 5 лета по-младия от нея полузащитник изглеждаше изпепеляваща, докато Гаго не я заряза за 19-годишна актриса. Силвина имаше и една сериозно разминаване с бившата си половинка. То съвсем не бе маловажно - Луна е снимала фотосесия с екипа    на    Ривър Плейт, а Фернандо, както вече стана въпрос, е носил екипа на кръвния враг Бока. Любимият футболист на Силвина е легендата Габриел Омар Батистута. Той започва кариерата си в тим от родния й град Росарио - Нюълс Олд Бойс. После преминава в Ривър Плейт, но пък следва трансфер в... Бока

 

 

 

 

Роналдо приключи с Валядолид

Бившият нападател е продал своя дял

Придвижването в София: Какви са алтернативите на градския транспорт?

След шест дни блокада на наземния градски транспорт автобусите, тролеите и трамваите отново се движат по график в София

Валенсия скочи на "Нетфликс"

Испанците искат да се коригира филм за Винисиус

Искан от ЦСКА се преби докато си прави селфи

Централният нападател на испанския Депортиво Ла Коруня Закария Едахшури е бил хоспитализиран след нелеп инцидент край брега на Атлантическия океан, съобщава испанското издание AS, цитиран от Тема спорт.

Янис определи най-добрата петица на всички времена в НБА

Гъркът сподели и кого ще избере в битка с горили

ЛеБрон Джеймс спечели куриозна награда в НБА

40-годишният баскетболист попълва колекцията си

Новият автобус на ЦСКА дебютира (ВИДЕО)

Дни преди финала за Купата на България срещу Лудогорец от ЦСКА се похвалиха, че новият клубен автобус вече е в употреба

Бивш капитан на Бразилия в болница с изгаряния

Бившият капитан на националния отбор по футбол на Бразилия Лусио е настанен в болница след изгаряния при домашен инцидент, съобщи вестник "Глобо", позовавайки се на изявление на болницата.

Спортни шампиони със силни послания от „Шествие за добродетели и религия в училище. За децата ни! За България!“

Ивет Горанова, Ренета Камберова, Йоана Илиева и Златин Георгиев със силни послания от „Шествие за добродетели и религия в училище. За децата ни! За България!“