Тенисистка се омъжи за фен, запознали се със селфи

Тенисистка се омъжи за фен, запознали се със селфи

Гарбине Мугуруса е двукратна шампионка в Големия шлем

Двукратната шампионка от Големия шлем Гарбине Мугуруса се омъжи за мъжа, с който са се запознали по необичаен начин. Той поискал да си направи селфи с нея преди 2 години в Ню Йорк.

Шампионката от Откритото първенство на Франция през 2016 г. и Уимбълдън през 2017 г. обяви годежа си с Артур Борхес в социалните мрежи.

Мугуруса споделя, че се е запознала с Борхес, когато той я помолил за селфи като фен на улицата в Ню Йорк по време на US Open 2021:

"Хотелът ми беше близо до Сентръл парк и ми беше скучно, затова реших да се разходя. Буквално се сблъскахме на улицата, споделя тя, припомняйки си първата им среща. Изведнъж обаче той се обърна и ми пожела успех на US Open". Тогава си помислих: "Уау, той е толкова красив".

Оттам нататък двамата започват да се срещат. Тенисистката споделя, че част от привличането й към Борхес идва от факта, че той изобщо не се занимава с тенис. Вместо това той работи в областта на модата. Съобщава се, че той е задал въпроса в Марбея:

"Чувствах се странно, когато той ми предложи. Разплаках се. Не знаех как да реагирам. Казах „да" през сълзи. Беше толкова романтичен момент“, споделя шампионката пред HOLA!

Мугуруса е бивша номер 1 в света, която до миналата година беше в топ 10. По-късно обаче си взе почивка от спорта.

Дара поздрави Сашо Везенков

Дара поздрави специално Александър Везенков по повод големия успех на неговия Олимпиакос в Евролига.

ВОЙНАТА В МАХАЛИТЕ СПРЯ! Иван Пашов обедини враждуващи общности след 20 години напрежение

Над 700 души – състезатели, семейства, деца и зрители – се събраха на мащабен спортен турнир, организиран от Иван Пашов и фондация „Съвет за спортно развитие - Пловдив“, в събитие, което мнозина вече определят като историческо за ромските и турски квартали.

Везенков за Евровизия: Направо ги убихме!

„Първи сме и по гласове от жури, и по гласове от публика. Беше супер!"

Роналдо взриви буря в интернет

В центъра на празненствата попадна авиокомпанията Ryanair.

Норвегия либерализира продажбата на алкохол през нощта по време на Мондиал 2026

Полицията в Осло обаче предупреди, че тази либерализация няма да се отрази добре

Футболисти на ЦСКА евакуирани от дискотека заради пожар (ВИДЕО)

ЦСКА прекъсна празненствата си по случай спечелването на 22-рата Купа на България заради пожар.