Тоти: Отбори от Серия А ме потърсиха

Тоти: Отбори от Серия А ме потърсиха

Италианската легенда разкри любопитна информация

Легендата на Рома и Италия Франческо Тоти отказа да изключи възможността да се завърне след пенсиониране.

Световният шампион от 2006 г., каза, че може да се върне към футбола повече от седем години след пенсионирането си.

 

„Никога не казвай никога в живота. Някои играчи се върнаха в игра след няколко години“, каза 48-годишният Тоти по време на събитие в Sportitalia Village.

„Трябва да тренирам добре, за да играя в Серия А. Някои клубове от Серия А ми се обадиха наскоро. Случи се миналия месец и ме накараха да се замисля. Почувствах малко лудост. Запитах се: „Защо все още ме търсят след толкова много години?“ бих бил готов след два месеца", каза Тоти. 

Франческо Тоти прекрати състезателната си кариера, която прекара изцяло в Рома, в края на сезон 2016/2017. Той реализира 307 гола в 786 мача с отбора от Рим, печелейки историческа титла в Серия А през сезон 2000/2001 под ръководството на треньора Фабио Капело. Печелил е още Купата и Суперкупата на Италия, а стана и голмайстор номер 1 в Серия А през сезон 2006/2007 с 26 попадения.

Благотворителен турнир по спортна стрелба събра политиката, изкуството и бизнеса

Първият национален благотворителен турнир по спортна стрелба "Златните момичета" събра на едно място водещи фигури от политиката, изкуството и бизнеса в подкрепа на младите спортни таланти на България. 

Откраднаха колата на пилот от Формула 1

Колата на пилота във Формула 1 Валтери Ботас е била открадната, когато той не си е бил вкъщи.

Весела Лечева ще отбележи Деня на българския спорт

Председателят на БОК ще стори това в НСА

Бекъм е първият британски спортист, станал милиардер

Според класацията на „Съндей Таймс“

Велик вратар не помни мачовете с България

Итън Емпаду пожела скорошно оздравяване на контузения си съотборник и наш национал Илия Груев

Представиха официалната песен за Мондиал 2026

Изпълнението е на Шакира и нигерийския певец Burna Boy