Трагедия! Бивш футболист на ПСЖ почина на 40 години

Трагедия! Бивш футболист на ПСЖ почина на 40 години

Модест М'Бамби е получил инфаркт

Бившият полузащитник на националния отбор на Камерун по футбол Камерун Модест М'Бами е починал на 40-годишна възраст, съобщиха от френския клуб Пари Сен Жермен. Причината за смъртта е инфаркт.

"ПСЖ е дълбоко натъжен да научи за кончината на нашия бивш играч Модест М'Бами. Клубът изразява искрените си съболезнования на семейството и близките му", се казва в изявление на френския тим.М'Бами игра за Пари Сен Жермен от 2003 до 2006 година, като спечели два пъти Купата на Франция (2004, 2006). През кариерата си той е носил екипите още на френските Седан, Льо Авър и Олимпик Марсилия, на испанския Алмерия, на китайските Далиен и Чанчун, Ал-Итихад от Саудитска Арабия и колумбийския Мийонариос.

Заедно с националния отбор на Камерун М'Бами стана олимпийски шампион (Сидни 2000), сребърен медалист от Купата на конфедерациите (2003) и Купата на африканските нации (2008). Той има 3 гола в 37 срещи с представителния тим на страната си.

Полузащитникът прекрати спортната си кариера през 2016 година.

Някои нахлуващи на терена са по-безобидни от други

Дете изненада Мондо Дуплантис след световния рекорд

Ботев (Пд) изненада ученици

Тодор Неделев и съотборниците му раздават подаръци в класните стаи

"Ергенът: Разпродажба на ценности" – Колко струва един българин в ефира на bTV?

Притеснява ли ни как телевизията превърна пошлостта, меркантилността и липсата на ценности в най-лесния билет за слава и „българска мечта“ – докато истинските добродетели изчезват от малкия екран?

Варна тази събота е домакин на Националния конкурс за елегантност „Николай Колев – Бижуто“

Най-красивите ретроавтомобили ще бъдат на входа на Морската градина от 10:30 ч.

Топ 5 на най-сексапилните волейболисти на Световното

Действащият шампион Италия ще защитава трофея си

Избраха за №1 гол, отменен от ВАР

18-годишният полузащитник на Фулъм Джош Кинг може и да беше лишен от първия си гол във Висшата лига заради противоречиво решение на системата за видеоарбитраж-ВАР през миналия месец, но ударът му срещу Челси беше избран за попадение номер 1 за клуба за месец август, съобщиха от лондонския отбор, цитирани от агенция "Ройтерс".

Уотфорд със специален екип, бивш ас на Левски пред дебют

За предстоящия мач срещу Блекбърн в събота

Варна събира над 120 класически автомобила за конкурс за елегантност на ретро автомобили (СНИМКИ)

Конкурсът започва в 10:30 ч. и ще продължи до около 16:30 ч. на 13 септември.

Треньорът на ПСЖ се оперира след падане с колело

Луис Енрике счупи ключицата си при инцидент с велосипед