Туньо се крие с жената на село

Туньо се крие с жената на село

Славният болярин и железен защитник на Етър, ЦСКА, Рапид Виена и националния отбор Трифон Иванов е качил доста килограми напоследък, предаде „Блиц". Туньо е налял страховит корем, на който и най-върлите фено-ве на бирата биха завидели. Ако искате да го откриете във Велико Търново обаче, няма да ви се удаде възможност.

Славният болярин и железен защитник на Етър, ЦСКА, Рапид Виена и националния отбор Трифон Иванов е качил доста килограми напоследък, предаде „Блиц". Туньо е налял страховит корем, на който и най-върлите фено-ве на бирата биха завидели. Ако искате да го откриете във Велико Търново обаче, няма да ви се удаде възможност.
 
След края на лятото бившият капитан на трикольорите се усамоти с любимата си Валя в нейното родно село Самоводене.
Той движи с 40-годишната жена от година и половина, след като допреди това имаше дълъг брак с Мариана и съвсем кратка
връзка с Денислава. От двете си съпруги Трифон има три дъщери, но няма намерение да се пробва за четвърта рожба.
 

Слуховете в Търново гласят, че Туньо бил закъсал с парите напоследък и живеел благодарение на средствата, които изкарва Валя. Негови приближени обаче са категорични, че това не е така. „Трифон не е обеднял. Категорично! Вярно, сега не взима такива пари, както когато бе футболист, но все пак са достатъчно, за да се оправя. Абсурд е да го намерите. Той бяга от камери и микрофони, не желае да чува за Търново", коментират те.  

Топ 5 на най-сексапилните волейболисти на Световното

Действащият шампион Италия ще защитава трофея си

Избраха за №1 гол, отменен от ВАР

18-годишният полузащитник на Фулъм Джош Кинг може и да беше лишен от първия си гол във Висшата лига заради противоречиво решение на системата за видеоарбитраж-ВАР през миналия месец, но ударът му срещу Челси беше избран за попадение номер 1 за клуба за месец август, съобщиха от лондонския отбор, цитирани от агенция "Ройтерс".

Уотфорд със специален екип, бивш ас на Левски пред дебют

За предстоящия мач срещу Блекбърн в събота

Варна събира над 120 класически автомобила за конкурс за елегантност на ретро автомобили (СНИМКИ)

Конкурсът започва в 10:30 ч. и ще продължи до около 16:30 ч. на 13 септември.

Треньорът на ПСЖ се оперира след падане с колело

Луис Енрике счупи ключицата си при инцидент с велосипед

Ламин Ямал си забрави златна верижка на "Васил Левски"

Звездата все пак се сети навреме и се върна в съблекалнята

Варна посреща Националния конкурс за елегантност на ретро автомобили „Николай Колев-Бижуто“

На 13 септември входът на Морската градина ще се превърне в сцена на стил, история и блясък

Метрото в София с удължено работно време за България – Испания

БФС с важни подробности за световната квалификация, стадионът отваря в 19:45 часа

Валери Божинов става учител по физическо възпитание? (ВИДЕО)

Нова страхотна инициатива на Божинов