Полузащитник на Коста Рика: Загубата дори не минава през нашите мисли

Полузащитник на Коста Рика: Загубата дори не минава през нашите мисли

Кристиан Боланос обяви, че победите над силни европейски тимове са повдигнали сериозно духа на неговите съотборници

Националите на Коста Рика са уверени в собствените си сили и ще излязат със самочувствие в четвъртфиналния мач от световното първенство по футбол срещу Холандия. Полузащитникът Кристиан Боланос обяви, че победите над силни европейски тимове от началото на шампионата са повдигнали сериозно духа на неговите съотборници и те ще търсят победа.

"След като се справихме добре в мачовете срещу Уругвай, Италия, Англия и Гърция, защото да не направим това и срещу Холандия? Загубата дори не минава през нашите мисли. Щом сме стигнали до тук, то това не е незаслужено. В добра позиция сме за успех и дори повече. Когато стигнеш до четвъртфинал, то ти искаш да играеш и на последния мач", каза Боланос за ДПА.

"Преминахме тежки тестове и аз мисля, че шансовете на Коста Рика и Холандия са равни. Във съвременния футбол не може да излезеш на терена просто мечтаейки да вкараш гол. Нужна е изключително много работа", добави той.

ФИФА наказа бившия селекционер на Гърция

Фернандо Сантос е аут за 8 мача

Лотар Матеус: На финала Аржентина изигра най-силния си мач, а Германия най-слабия

Трудихме се за тази победа 24 години, коментира бившият световен шампион

Платини поздрави Германия за световната титла

"Тяхната победа означава, че Европа стана първият континент, който три пъти подред печели титлата Свтовен шампион"

Йоги Льов пред хиляди фенове в Берлин: Без вас нямаше да сме шампиони

"Благодаря на всички фенове в Германия, ние заедно сме световни шампиони"

Голмайсторът от Мондиал '78 Марио Кемпес: Меси не беше най-добър в решаващите мачове на световното

На Аржентина не стигна футболен мозък, мислехме повече за защита, отколкото за нападение, смята Кемпес

Тони Кроос е истинският №1 на Мондиала

Втори е Ариен Робен от Холандия, а Меси не фигурира дори в топ 10