61% от американците са против държавна помощ за "Голямата Тройка"

61% от американците са против държавна помощ за "Голямата Тройка"

Според проучване на CNN/Opinion Research Corp., проведено в сряда, 61% от американските граждани са против отпускането на държавна парична помощ на "Голямата Тройка" - GM, Ford и Chrysler LLC

Според проучване на CNN/Opinion Research Corp., проведено в сряда, 61% от американските граждани са против отпускането на държавна парична помощ на "Голямата Тройка" - GM, Ford и Chrysler LLC. Само 36% от анкетираните по телефона 1096 човека са изявили своята подкрепа за автомобилните гиганти.

Друг интерес факт, който е регистриран след телефонното проучване е този, че 53% от американците смятат, че отпускането на средствата няма да помогне за възстановяването на индустрията. „Само 15% от анкетираните заявиха, че банкрутирането на автомобилните компании ще им се отрази моментално“, коментира Кийтинг Холанд от CNN. “Седем от десет споделят, че предоставянето на средства ще бъде нечестно за американските данъкоплатци”, допълва той.

Информацията е на auto-press.net

Никола Цолов се срещна с почитатели в Боровец

Пилотът от Формула 3 Никола Цолов се срещна с почитатели в курортен комплекс Боровец

Министър Пешев награди пилота Никола Цолов

Министърът на младежта и спорта Иван Пешев връчи почетен плакет на българския автомобилен състезател Никола Цолов за изключителните му постижения във Формула 3.

Цолов: За мен беше забавно състезание

“Това е едно от най-добрите състезания за мен на мокро", каза той

Страхотен Никола Цолов на "Хунгароринг"(ВИДЕО)

Българинът стартира от 21-а позиция и се изкачи с 15 места

Никола Цолов завърши на 15-о място в спринтовото състезание за Голямата награда на Унгария

Българинът бе 21-ви в квалификацията в петък и успя да се изкачи с шест места нагоре

Хърватия е отново в календара на Световния рали шампионат

Ралито заменя това в Централна Европа

Победителят на “Спа” във Ф2 загуби триумфа си

Причината е грешна настройка по болида

Никола Цолов: Колата ми беше във въздуха

Българският пилот във Формула 3 - Никола Цолов, говори пред "Диема Спорт", след като основното състезание за Гран При на Белгия беше прекратено във втората обиколка заради проливен дъжд над пистата "Спа"

Прекратиха състезанието на Цолов заради проливен дъжд

Надпреварата на "Спа" приключи във втората обиколка