Ожесточена битка за второто място на Рали България

Ожесточена битка за второто място на Рали България

Тодор Славов най-бърз при младежите

Петер Солберг със Ситроен даде първо време в 11-ия специален етап „Мухово-1” на Рали България. Норвежецът, който бе най-бърз в последните четири отсечки, спря хронометрите на 15:29,7 мин.
 
Даниел Сордо също със Ситроен остана само на 9 стотни от секундата зад Солберг. Те се борят за второто място в състезанието.
 
Три дължини преди края на ралито разликата между тях е само 3,8 сек за Сордо.
 
Трети в „Мухово-1” остана Себастиен Ожие, докато четвърти – Себастиен Льоб – почти сигурният победител. Той има аванс от 36,5 сек пред Сордо в генералното подреждане
 
В шампионата на младежите най-бърз в отсечката бяха лидерът Тиери Нювил със Citroen C2 и Тодор Славов с Renault Clio R3 – 16:48,7 мин. Варненецът излезе на третото място в генералното класиране при JWRC. Той ще трябва да се бори за престижната позиция с Алесандро Броколи с Renault Clio R3 и Карл Крууда с Suzuki Swift S1600. 
MotoGP: Марк Маркес за първи път покори Австрия

Испанецът победи в събота и в спринтовото състезание

Марк Маркес победи брат си Алекс в спринтовото състезание на MotoGP

Въпреки че стартира от втора редица

Бедзеки с неочакван полпозишън за Гран При на Австрия

Заводският пилот на Априлия Марко Бедзеки спечели един напълно неочакван полпозишън за Гран При на Австрия в MotoGP, след като триумфира в квалификацията на „Ред Бул Ринг“

Никола Цолов се срещна с почитатели в Боровец

Пилотът от Формула 3 Никола Цолов се срещна с почитатели в курортен комплекс Боровец

Министър Пешев награди пилота Никола Цолов

Министърът на младежта и спорта Иван Пешев връчи почетен плакет на българския автомобилен състезател Никола Цолов за изключителните му постижения във Формула 3.

Цолов: За мен беше забавно състезание

“Това е едно от най-добрите състезания за мен на мокро", каза той

Страхотен Никола Цолов на "Хунгароринг"(ВИДЕО)

Българинът стартира от 21-а позиция и се изкачи с 15 места

Никола Цолов завърши на 15-о място в спринтовото състезание за Голямата награда на Унгария

Българинът бе 21-ви в квалификацията в петък и успя да се изкачи с шест места нагоре

Хърватия е отново в календара на Световния рали шампионат

Ралито заменя това в Централна Европа