Стоилов наруши мълчанието за Левски (ВИДЕО)

Стоилов наруши мълчанието за Левски (ВИДЕО)

Много от хората участваха фалшиво в Левски, обяви треньорът

Станимир Стоилов наруши дълго пазаното мълчание по отношение на Левски. Наставникът на Гьозтепе даде интервю за подкаста "Код спорт", откъси от които бяха публикувани преди цялото интервю. 

"Много от хората, които участваха в създаването, участваха фалшиво в Левски. Фалшиво! Не бяха честни. Това беше другата причина, поради която исках да напусна. Не искам да участвам във фалшиви сдружения или във фалшиви хора и да бъда фалшив.

Не съм участвал във войни, нито искам да участвам, но мисля, че Левски може да тръгне, ако се казва по-често истината и се постави всички открито", каза Стоилов в откъса от интервюто, който беше публикуван.

"Аз не се плаша от тези неща. Глупостта ходи по хората. Те същите си измислят някакви оправдания и накрая истината и аз се оказвам прав. Както и да те наричат, важно е какво ти е оставено зад гърба, а там са титли и купи. Много хора, ако затворя входовете им с тях, няма да могат да излязат. Аз искам условия за футбол и продължавам да искам. Малко се е променило, но отново играем на ниви. Единственото, което чуваш в България е "Няма как да стане" или "Не може да стане". Българският футбол е тотално изостанал. Два отбора имат база в България".

"Най-големият клуб Левски беше докаран във фалит. Защо? Защото не можеш да го управляваш. За година и половина-две се показа клубът колко може да печели. Незнанието е голямо нещо. Всякакъв вид прякори и лъжи могат да ти измислят. Само феновете ти гарантират 70% от бюджета. При това да го има и ти да си затваряш очите или да водиш безсмислени разправии с привърженици, като всички са на една страна".

Васил Колев се гаври с Веласкес

Има шанс за юношите на Левски, пише журналистът

На "Армията" вече слагат козирката (СНИМКА)

"Червените" се подиграват на Левски

Фенове на Левски: Докога лекетата в отбора ще гонят и сменят треньори?

„Вече няколко години гледаме един и същ филм“, пишат „сините“

Балъков и Стоичков на среща с деца: Има пламък, който ражда шампиони

Красимир Балъков и Христо Стоичков се срещнаха с деца преди благотворителния мач на фондация „Национали'94“, който ще се проведе тази вечер във Варна.

ЦСКА припомни легендарен мач

На тази дата през 1967 г. „червените“ приемат колоса Интер

Биляна Дудова се похвали: Вече съм треньор по борба

Световата и европейска шампионка по борба Биляна Дудова се похвали, че вече е дипломиран треньор по борба. Тя завърши с отличие  Югозападния университет „Неофит Рилски“ в Благоевград.

Стоичков: Вече 9 години сърцето ми на този ден се къса

Камата със силни думи за легендата Йохан Кройф

Левски: Един ден с Цунами (ВИДЕО)

"Сините" със специално видео за своя капитан

Дано повече български политици подкрепят любимите си отбори

Дано участват в повече социални инициативи свързани със спорт, написа Денислав Георгиев