Васил Колев: Ръководството дължи отговори на левскарите

Васил Колев: Ръководството дължи отговори на левскарите

Известният спортен журналист Васил Колев коментира новината, че Левски ще участва в efbet Лига с условен лиценз

При 40 милиона лева приход за годината и 14 милиона лева печалба, да имаш условен лиценз не е белег на добро управление. Но не е и неочаквано.
Въпросът към ръководството на Левски е какво се случи/случва/ще се случи с тези 14 милиона лева. Те са влезли или ще влязат в клуба и някъде са отишли или ще отидат. Счетоводното ала-бала е ясно и от него се интересуват само счетоводителите и държавата. И с оглед условния лиценз ръководството дължи отговори на левскарите.
Когато такива отговори липсват навреме, обикновено се стига до вариантът на Ботев Пловдив от последните дни, написа Колев във фейсбук.

Бившият разпределител и бургазлия Иван Станев: Историческа вечер за волейбола в Бургас (ВИДЕО)

Бившият национален разпределител и бургазлия Иван Станев написа емоционален пост и пусна видео след снощната победа на България над Япония във Волейблоната лига на нациите. 

Стоичков честити рождения ден на Меси

Христо Стоичков не пропусна да честити рождения ден на Лионел Меси.

Автомобилната федерация на България получи безсрочен лиценз от ММС

Новината беше съобщена от АФБ

Приветствие на министър Иван Пешев по повод Международния ден на Олимпизма

Министърът на младежта и спорта Иван Пешев отправи приветствие по повод Международния ден на Олимпийзма

Изненада: Мазир Сула тренира с екип на ЦСКА

Халфът е свободен агент

Тренировката на Левски през погледа на Ради Кирилов (ВИДЕО)

"Сините" с интересно видео от Правец

Тръмп чете брошура от спортно събитие в Бургас

Президентът на САЩ Доналд Тръмп се срещна с акробатите, участвали на Световната купа у нас

Селекцията в ЦСКА 1948 продължава с португалец

Селекцията в ЦСКА 1948 продължава с португалеца Фредерик Масиел.

Камата и Баджо отново заедно в Щатите

Двамата ще наблюдават световното клубно първенство