Черноморец грабна Купата на малките майстори

На финала "акулите" победиха Карнобат с 4:0 и вдигнаха шампионската купа

Победител в Детския футболен турнир „Купа на малките майстори“ стана отборът на Черноморец. „Акулите“ се класираха на първо място в своята група, след като записаха служебна победа над „Звездичка“ с 3:0, а след това се наложиха над Нефтохимик с 2:0 и над Свети Никола с 3:1. На финала те победиха Карнобат с 4:0 и вдигнаха шампионската купа. Сребърният приз грабна Карнобат, а бронзовият – Бургас спорт.

Индивидуална награда за „Най-добър вратар“ получи Атанас Атанасов от отбора на Карнобат, а „Голмайстор на турнира“ стана Павел Жабов от Черноморец.

Събитието бе организирано по случай Деня на детето – 1 юни, под надслов „Спортът отваря малката врата към големия живот“. Осем отбора от областта се впуснаха в надпреварата за „Купата на малките майстори“ и показаха футболни умения и желание за победа.

Резултати от втория ден на турнира /01 юни/:

Групова фаза:
Звездичка – Нефтохимик 4:1
Карнобат – Бургас спорт 5:0
Черноморец – Свети Никола 3:1
Нефтохимик 2 – Поморие 2:4

Полуфинал:
Бургас спорт – Звездичка 2:1

Финал:
Черноморец – Карнобат 4:0

Класиране:
1.Черноморец
2.Карнобат
3.Бургас спорт
4.Звездичка
5.Поморие
6.Нефтохимик
7.Нефтохимик 2
8. Свети Никола

Още от Черноморец (Бс)

От 18 треньора във Втора Бундеслига, само трима бяхме чужденци

Мечтата ми е да работя в Турция, там ме уважават повече, отколкото в България, откровен е Фара

Вижте всички съдийски назначения за срещите от XXX кръг на "Б" група

ЦСКА вдигна трофея тази година

Вижте всички наряди

„Нека държавните и общински институции помогнат на всеки един спортен клуб, независимо от името му”

"Акулите+ се наложиха с 2:1

Професионалните лицензи ще станат ясни до 27-и май

Юношите старша възраст на „моряците“ паднаха с 0:3

Актуално

21:45 25/09 Уелс - Полша
21:45 25/09 Нидерлалндия - Белгия
21:45 25/09 Дания - Франция
21:45 25/09 Австрия - Хърватия
21:45 25/09 Фарьорски острови - Турция
21:45 25/09 Люксембург - Литва
19:00 25/09 Словакия - Беларус
19:00 25/09 Азербайджан - Казахстан
16:00 25/09 Молдова - Лихтенщайн
16:00 25/09 Андора - Латвия
16:00 24/09 Армения - Украйна 0:5
19:00 24/09 Словения - Норвегия 2:1
19:00 24/09 Сев. Ирландия - Косово 2:1
21:45 24/09 Чехия - Португалия 0:4
21:45 24/09 Испания - Швейцария 1:2
21:45 24/09 Израел - Албания 2:1
21:45 24/09 Шотландия - Ирландия 2:1
21:45 24/09 Сърбия - Швеция 4:1

ИЗБРАНИ НОВИНИ

Социални връзки