Марек записа престижно реми 0:0 при официалното си представяне срещу Локо (Сф)

Напълно обновеният отбор на Марек завърши 0:0 с Локомотив (Сф) при официалното представяне на отбора от Дупница пред местна публика, предаде кореспондент на Novsport.com.

Срещата на стадион "Бончук" започна ударно за домакините, като удар на Емил Тодоров-Зелето още в 10-ата минута мина на сантиметри над напречната греда на вратата на Локомотив.

Десет минути преди края на първото полувреме Христо Златински от състава на гостите получи директен червен картон за нарушение срещу Георги Караканов. Това, обаче не доведе до числено предимство за Марек на терена и на мястото на изгонения влезе Горанов.

През второто  полувреме отново привлеченият в Марек от Черноморец (Бургас) Емил Тодоров успя да залъже вратаря на гостите Галев и когато оставаше най-лесното – да вкара топката в опразнената врата, не уцели рамката.

До края на мача удар на Камбуров от Локо (Сф), нацели страничния стълб от малкия пеналт.

Така Марек завърши подгря за предстоящия мач от Западна "Б" група срещу прекия си претендент за оставане в групата Белите орли (Плевен). Срещата на стадион "Бончук" изгледаха обидно малко зрители, въпреки, че това бе първия мач на Марек на собствен терен от началото на предсезонната подготовка.

Митов: Характерът ни победи

Треньорът доволен след 1:1 в Дупница

Марек и Септември врътнаха 1:1 (ВИДЕО)