Александър Димитров: Много сме разочаровани, постарахме се страшно много

Александър Димитров: Много сме разочаровани, постарахме се страшно много

"Не заслужавахме тази загуба", коментира селекционерът на младежите

Селекционерът на младежкия национален отбор Александър Димитров говори след загубата с 0:1 от Сърбия в квалификационна среща за Евро 2021. 

 

"Много сме разочаровани от тази загуба. Не заслужавахме да загубим. Момчетата се постараха страшно много. Имахме своите шансове и да победим. 

 

Излязохме на ситуации, постараха се момчетата. Играхме по-добре в защита. За съжаление, допуснахме гол. Има характер и емоция в отбора. Това е положителното. Нямахме късмет. 

 

Бъдещето на тези момчета е да играят в клубовете. В момента само 6 души са твърди титуляри в А група. Затова сложих Виктор Попов на неприлична позиция. Ако не играят, няма нищо да стане. Трябва да работим тази загуба да не повлияе негативно", коментира Димитров.

Датчанин ще свири последния мач на България от квалификациите

Съдия номер 1 на Дания по футбол в момента Якоб Кеелет ще ръководи последната Световна квалификация на българския национален отбор в група „Е“ във вторник

Чалханоглу с контузия след победата над България

Капитанът на Турция пропуска мача с Испания

Георги Илиев: Стоян Йорданов помагаше на всички млади в ЦСКА

Бившият футболист на ЦСКА Георги Илиев сподели, че хора като Стоян Йорданов не трябва да бъдат забравяни

Димитър Пенев: Стоян Йорданов беше много добър човек

От една легенда на ЦСКА към друга такава

Александър Димитров и трима национали отдадоха почит на Стоян Йорданов

Димитър Митов, Димитър Евтимов и Алекс Божев са присъствали

Славия и Септември (Сф) си вкараха 4 гола в контрола

Двата елитни тима завършиха 2:2

50 надежди за по-добро бъдеще

България с играчи в Бенфика, Порто, Милан, Вердер и Уест Хем

Янчев: Крайно време е да се класираме на голям форум

Имаме добри играчи и чудесно поколение, вярва селекционерът

След Илиан Илиев - 3 автогола в 3 мача

Александър Димитров съзря прокоба